Nowy sezon „Love Island. Wyspa miłości 7” dopiero się zaczął, a już zszokował widzów i wywołał ogromne emocje. Wszystko za sprawą wyboru Kamila, który podczas parowania wybrał Olę, a nie Julię, której kilka godzin wcześniej mówił, że może być spokojna.

Doda ostro o Adamie z „Love Island”. Jego zachowanie nie spodobało się widzom

„Love Island.Wyspa miłości”. Widzowie zażenowani zachowaniem Julii

Przypominamy, że kilka dni wcześniej Julia powiedziała, że nie chce się zamykać i chciałaby poznać pozostałych wyspiarzy, ale zmieniła zdanie, kiedy do willi weszły nowe dziewczyny. Następnie podczas zabawy, w której kobiety miały kogoś pocałować, wręczyć pierścionek albo rzucić tortem, Ola namiętnie pocałowała Kamila – partnera swojej dobrej koleżanki Julii.

Wybór Kamila spowodował, że Ola zaczęła być znienawidzona przez koleżanki, a szczególnie przez Julię, która publicznie zaczęła ją hejtować przed wszystkim dziewczynami.

Ja mam pytanie do mojej przyjaciółki. Jak tam w parze z moim chłopakiem? Dogadujecie się? Relacja na coś więcej? Fajnie jest? (…) Ja na Twoim miejscu wolałabym odpaść, pokazałbyś klasę i nie robić intryg… – mówiła Julia do Oli.

Była gwiazda „Love Island” w 8 miesiącu ciąży mierzy się z okropnym hejtem. Śmieją się z jej WAGI!

Można zauważyć, że Ola bardzo przeżywa całą sytuację, zamyka się w łazience i płacze. Widzowie uważają, że zachowanie Julii jest bardzo niebezpieczne i martwią się o Olę.

  • Stop przemocy psychicznej ze strony Alicji i Julki, w stronę Oli.
  • Nie no ludzie litości. Zejdźcie z tej Oli. Piaskownica
  • Szkoda Oli, w tej edycji same pretensje i dramy
  • Chyba w żadnym sezonie nie było az tak dziwnych toksycznych dziewczyn… tragedia
  • Proszę zareagować, jak można pozwolić na takie zachowanie dziewczyn. Czy produkcja czyta nasze wiadomości ? Czy tylko podbijacie oglądalność takim zachowaniem
  • Dlaczego produkcja nie zareaguje i nie przypomni niektórym uczestnikom zasad tego programu. W żadnej poprzedniej edycji nie było takiej dzieciniady
  • Czemu pozwalacie na tak TOKSYCZNE zachowania wobec Oli? Zróbcie coś to reszta dziewczyn to przegięcie
  • To jest kurwa publicznie szkalowanie, prześladowanie, mobbingowanie. To wyspa miłości, a nie Big Brother, gdzie wsystkie chwyty dozwolone.

Tego jeszcze nie było! Zaręczyny w „Love Island.Wyspa miłości”