Ostatnio wnętrza swojego nowego domu, kawałek po kawałku pokazuje światu Maffashion. Blogerka zdradziła już, jak prezentuje się jej sypialnia, a także ogród oraz część salonu. Wygląda jednak na to, że i Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła pochwalić się followersom swoim nowym gniazdkiem. Tak, tak, tym z windą. Jak urządziła włości? Na ten moment wiemy jedynie, jak przedstawia się projekt pokoju Liama.

Maffashion pokazała sypialnię. To BARDZO nowoczesny projekt

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała pokój syna

Marina i Wojciech na co dzień mieszkają we Włoszech. Jeśli jednak istnieje ku temu okazja, małżeństwo chętnie wpada do Polski. Zresztą w naszym kraju mają przepiękny dom, umiejscowiony w lesie. Nie jest jednak też tajemnicą, że Państwo Szczęśni budują w kraju nad Wisłą nową, wielką posiadłość. Piosenkarka zresztą już nie raz pokazywała na Instagramie postępy z placu budowy. Czy wiadomo już, jak urządzona zostanie willa? Na razie jasne jest, jak będzie mieszkał Liam. Projekt pokoju chłopca pojawił się w social mediach firmy, która robi meble na wymiar. Co nieco pokazała też na InstaStories sama Marina.

Marina zdradziła, co wydarzyło się po meczu: „Okropny płacz Liama w drodze do domu”

Jak więc prezentuje się sypialnia Liama? To beżowo-białe, przestronne królestwo. Zresztą sami rzućcie tylko okiem na te zdjęcia. Podoba się wam taka przestrzeń? Nam bardzo i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy więcej!