O tym, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański budują razem dom wiemy już od kilku miesięcy. Zresztą szczegółowe relacje z postępów na placu budowy pojawiały się regularnie w social mediach influencerki. I choć para już od kilku tygodni mieszka w nowym lokum, do dziś blogerka nie zdecydowała się jeszcze pokazać, jak dokładnie wyglądają wszystkie kąty posiadłości.

Maffashion otwiera się na temat ŚLUBU. Zdradza też tajemnicę początków związku z Fabijańskim: „Portale plotkarskie pomogły w tym”

Maffashion – jak wygląda jej sypialnia?

Kawałeczek po kawałeczku. W taki właśnie sposób odkrywamy mieszkanie Julii i Sebastiana. 34-latka obiecała niegdyś swoim fanom na Instagramie, że pokaże cały dom i będzie służyła remontowymi i wnętrzarskimi radami swoim obserwatorom. No i jak powiedziała, tak zrobiła. Na ten moment wiemy, jak prezentuje się ich ogród oraz… sypialnia. Tym ostatnim pomieszczeniem it-girl podzieliła się z followersami dopiero dziś.

Jak wygląda sypialnia Julki i Sebastiana? Ja można było się spodziewać, pokój został urządzony w nowoczesnym i surowym stylu, czyli w klimacie, który dominuje w całym domu. W pomieszczeniu znajdziemy betonową ścianę, ciemną podłogę i proste, duże łóżko z beżową narzutą. Do tego są również pasujące zasłony oraz piaskowy dywan z ciekawą fakturą.

Maffashion pokazuje nowy dom, wielki ogród i Bastka, który zaczął CHODZIĆ!

Co sądzicie o tej sypialni? Chcielibyście spać w takim pokoju? Większość fanów celebrytki projekt uznała za trafiony.