Karolina Pisarek jest najlepszym dowodem na to, że sprawne zarządzanie popularnością zdobytą w telewizyjnym show może stać się solidnym fundamentem prawdziwej kariery. Modelka wzięła udział w 5. edycji programu TVN „Top model”. Choć ostatecznie nie zajęła pierwszego miejsca, to ze wszystkich uczestników radzi sobie najlepiej.

Karolina Pisarek ZASTĄPIŁA Maffashion w kampanii? Mamy komentarz blogerki i menedżerki modelki

Karolina Pisarek znowu najpiękniejsza

Pisarek po raz kolejny została dostrzeżona przez twórców listy 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata TC Candler. Co ciekawe, modelka jest pierwszą Polką, która pojawiła się w rankingu. Po raz pierwszy została wliczona w poczet najpiękniejszych w 2019 roku (zajęła 91. miejsce). Następnie w 2020 roku uplasowała się na 50. pozycji.

Tegoroczna edycja rankingu przyniosła Karolinie awans aż o 10 oczek – polska modelka pojawiła się na 40 miejscu. Sukcesem pochwaliła się na Instagramie.

Karolina Pisarek miała PROBLEMY z cerą. Zdradziła, jak zwalczyła trądzik

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Dziękuję @tccandler za zaproszenie. To zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze piękniejsze – napisała na Instagramie Karolina.

Karolina Pisarek odniosła się do rozstania. „Wierzę, że w końcu znajdę tego jedynego”

Trafiając na 40. miejsce, polska gwiazda pokonała takie sławy jak Selena Gomez (80. pozycja) czy Arianę Grande (65. miejsce). Na pierwsze miejsce trafiła Yael Shelbia. Pochodząca z Izraela modelka rozpoczęła karierę w wieku 15 lat. Dziś 19-letnia dziewczyna występuje również w młodzieżowym serialu.

Karolina Pisarek na ściance, fot. AKPA

Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Yael Shelbia (@yaelshelbia)