Kris Jenner została gwiazdą okładki Wall Street Journal Magazine. Zdjęcia zostały wykonane przez polskiego fotografa Macieja Kobielskiego.

Kris Jenner pokazała zdjęcie Kylie w zaawansowanej CIĄŻY

Kris Jenner w obiektywie polskiego fotografa

Celebrytka wzięła udział w sesji zatytułowanej „Od momagerki do magnatki”. Na perfekcyjnie wyretuszowanych zdjęciach wygląda na młodszą od swoich córek.

Celebrytka zapozowała do zdjęć w błyszczącym, czarnym garniturze. Na twarzy lśniły jej wielkie okulary Gucci.

Kris Jenner ma nowe zarzuty. Chodzi o MOLESTOWANIE seksualne

W wywiadzie załączonym do sesji wyjawiła kilka tajemnic. Opowiedziała między innymi o swoim chłopaku Coreyu Gamble. 

Jest najwspanialszym facetem, mam w nim mnóstwo oparcia. Wszyscy świetnie się dogadujemy: kocha moje dzieci i moją mamę, a oni kochają go – wyznała Kris.

Zdradziła również szczegóły swoich planów biznesowych z Chrissy Teigen. Jak się okazuje, obrotna celebrytka planuje uruchomienie własnej linii detergentów. Miała ją do tego namówić Kourtney, która nie lubi zapachu produktów używanych przez matkę.

Kourtney mówi o tym od dziesięciu lat. Nie przepada za produktami, które stosuje, bo przez nie mój dom pachnie jak szpital. Takie było moje rozumienie czystości – jeśli nie pachnie nie jest czysto – powiedziała Kris.

Kris Jenner przerywa ciszę na temat ROZWODU Kim Kardashian i Kanye Westa

W wywiadzie Kris nawiązała też do spektakularnych karier swoich córek, opowiedziała o zarządzaniu rodzinnym biznesem oraz o kontrakcie z gigantem Hulu. Po wielu latach współpracy ze stacją E!, która stworzyła światowe gwiazdy z nikomu nieznanych lokalnych celebrytek, rodzinne show Kardashianów pojawi się na właśnie na platformie Hulu.

Kris Jenner w Aspen

Kris Jenner w Aspen fot. Backgrid USA / Forum

Kris Jenner Corey Gamble

Fot. Jim Ruymen/UPI