Robert Lewandowski jakiś czas temu spełnił swoje marzenie i przeszedł do klubu FC Barcelona, tym samym żegnając się z Bayernem Monachium. Oznaczało to rownież wywrócenie do góry nogami życia całej rodziny i przeprowadzkę do Barcelony, a konkretniej do miejscowości Sitges, leżącej 35 kilometrów od Barcelony.

Okazało się jednak, że Robert, Anna oraz ich córki Klara i Laura bardzo szybko odnalazły się w nowej rzeczywistości i cała rodzina uwielbia swoje nowe życie, a Anna Lewandowska w przerwach między prowadzeniem swoich biznesów, jako przykładna żona wspiera swojego męża w ważnych dla niego meczach i zawsze pojawia się z córkami, by kibicować mu z trybun.

Anna Lewandowska ponownie zaskakuje. Tym raz pokazała twarze OBU CÓREK!

Anna Lewandowska kibicuje mężowi z błędem na koszulce? Fani wytknęli błąd w nazwisku

Teraz po raz kolejny Anna Lewandowska z Klarą i Laurą pojawiły się na meczu FC Barcelony, by wspierać Roberta. Cała rodzina zapozowała na instagramowych fotkach, a wszystkie trzy ukochane kobiety piłkarza z tej okazji wskoczyły w koszulki w barwach klubu.

Na jednym ze zdjęć Anna Lewandowska zapozowała z dziewczynkami tyłem, prezentując koszulkę ze słynną już „dziewiątką” i nazwiskiem Roberta. Fani zwrócili jednak uwagę, na… literówkę (?) w nazwisku piłkarza, gdzie zamiast „Lewandowski” znalazł się napis „Lewandoski”:

Czy ja dobrze widzę, ze na koszulce jest byk w nazwisku? Lewandoski??

 

Może to po hiszpańsku 😂 w końcu Edyta Górniak tez zapomniała polskiego po 2 tyg w Anglii.

 

dlaczego na koszulce jest ,,lewandoski,,?

Zdecydowaliśmy się zapytać Anię czy jest to celowy zabieg czy może zwyczajna literówka, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Anna Lewandowska na stadionie w Katarze. To zdjęcie z córkami hitem internetu!

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

pasekkozak

Lewandowscy wspominają ZARĘCZYNY! O mały włos, a by do tego nie doszło

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. AKPA