Leonardo DiCaprio (47 l.) spędził sobotnie popołudnie w luksusowym Malibu. Aktor został sfotografowany, w jak zwykle swobodnej stylizacji. Tym razem z szortami, które eksponowały jego jakże chude nogi. W sieci od razu pojawiły się komentarze, że DiCaprio szykuje się do nowej roli, gdyż zrzucił kilkanaście kilogramów. A po jego słynnym brzuchu nie ma śladu.

Leonardo DiCaprio z gołą klatą na jachcie w St. Tropez

Na początku sierpnia znany reżyser i scenarzysta Michael Mann ujawnił, że chciał, aby Leonardo DiCaprio zagrał główną rolę w biograficznym filmie o Jamesie Deanie już w latach 90., ale wstrzymał projekt, ponieważ Leo wyglądał wtedy zbyt młodo na tę rolę.

Leonardo DiCaprio schudł

W wywiadzie dla Deadline, Mann przyznał, że odłożył projekt na półkę, aby skupić się na innych produkcjach, „Znalazłem faceta, który mógłby zagrać Jamesa Deana, ale był za młody. To był Leo. Zrobiliśmy test ekranowy, który był niesamowity. Myślę, że miał wtedy 19 lat”.

Urocze! Leo DiCaprio na wakacjach z Toby’em Maguirem

Nie jest wiadome do jakiego projektu szykuje się aktualnie Leonardo DiCaprio, ale w sieci można znaleźć wiele teorii, np. takie, że zbędne kilogramy tak naprawdę kazała aktorowi zrzucić na produkcja filmu, a dziewczyna – modelka.