Zendaya Coleman (23 l.) ma na swoim koncie role w kilkunastu produkcjach, jednak największą popularność przyniósł jej serial „Euforia”. Obecnie cieszy się wielką popularnością, a fani, jak to bywa w przypadku wielkich gwiazd, interesują się nie tylko jej sukcesami zawodowymi. Spora część osób śledzi także jej życie prywatne.

Zendaya o tym, dlaczego trzyma się z dala od alkoholu

Zendaya i Jacob Elordi są parą?

Ostatnie zdjęcia aktorki, które krążą w sieci dały powód do spekulacji, że Zendaya spotyka się z kolegą z planu serialu „Euforia”. W poniedziałek była widziana z Jacobem Elordi. Razem spacerowali po Nowym Jorku , pokazywali sobie coś w telefonach, robili zdjęcia. Widać, że byli w świetnych humorach.

Zendaya sprawiała wrażenie, jakby bardzo lubiła jego towarzystwo. W pewnym momencie Jacob wyciągnął rękę w jej stronę i pocałował ją w czoło. Na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech i widać, że bardzo dobrze się przy nim czuła. Pod koniec randki Jacob wezwał dla nich taksówkę i otworzył ukochanej drzwi. Wsiadła do auta i ponownie spojrzała na niego z szerokim uśmiechem – mówi informator E!News.

Zendaya Coleman bez peruki i doczepów (FOTO)

Plotki o związku tej dwójki pojawiły się w ubiegłym roku, kiedy zostali zauważeni podczas wspólnych wakacji w Grecji. Kilka miesięcy później pojawili się razem w Australii na rozdaniu nagród Australia Men of the Year magazynu „GQ”. Po tym, jak zaczęto sugerować, że Zendayę i Jacoba łączy coś więcej, zarówno ona, jak i on mówili, że to tylko przyjaźń, a nawet, że traktują się jak rodzeństwo.

Myślicie, że serialowego Nate’a i Rue łączy faktycznie tylko przyjaźń?

ZOBACZ TEŻ:

Ten filmik z Zendayą robi furorę na profilu Vogue’a

Pierwsze pytanie przerosło uczestnika „Milionerów”. Tylko wydaje się proste

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała kreacje z maturalnego balu. Zrobiła ogromne wrażenie na fanach

Zendaya, Jacob Elordi/fot. Backgrid USA/Forum

Zendaya, Jacob Elordi/fot. Backgrid USA/Forum

Zendaya, Jacob Elordi/fot. Backgrid USA/Forum

Zendaya, Jacob Elordi/fot. Backgrid USA/Forum