Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie miesiąc temu urodziła trzeciego syna Henryka, a już wróciła do pracy na planie „Projektu Lady”. Perfekcyjna nie potrzebuje przerwy i po porodzie jest gotowa na nowe wyzwania. W między czasie Gosia organizuje również chrzest dla małego Henryczka. Wiadomo, kiedy ma się odbyć uroczystość i kto został wybrany na rodziców chrzestnych.

Małgorzata Rozenek musiała zrobić test na koronawirusa. „Czekając na wyniki, każdemu włącza się pewnego rodzaju niepewność”

Co wiadomo na temat chrztu Henryka Majdana?

Rozenek-Majdan z uwagi na pracę na jakiś czas zamieszkała razem z Radosławem i małym Heniem w malowniczym Pałacu w Rozalinie. Gosia chwaliła się na Instagramie, że lepszego powrotu na plan nie mogła sobie wymarzyć. Rozenek działa na pełnych obrotach – po powrocie do domu też nie odpocznie, bo zamierza zorganizować chrzest dla swojego syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan w krótkich szortach i szpilkach wraca do pracy: Wygląda Pani jakby nigdy nie urodziła dziecka

Małgosia gdy była jeszcze w ciąży zdradziła, że planuje by to jej rodzice zostali chrzestnymi nienarodzonego syna. Okazuje się, że swoje zdanie podtrzymała i ta rola znowu im przypadnie.

Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem również wybór może paść na moich rodziców – mówiła Gosia jaki czas temu w rozmowie z „Fleszem”.

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców CHRZESTNYCH dla dziecka

Jak udało się ustalić Faktowi – uroczystość ma odbyć się pod koniec sierpnia. Co ciekawe Małgosia nie zdecydowała się na chrzest w Warszawie – zamiast tego odbędzie się on w domu rodzinnym Rozenek.

Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia celebrytki w rozmowie z Faktem.

Informator potwierdził również, że rodzice Gosi ponownie zostaną chrzestnymi jej najmłodszego syna Henia.

Czekacie na fotki z chrztu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sukienka Małgorzaty Rozenek zrobiła furorę. „Ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje”

Małgorzata Rozenek-Majdan ZMIENIŁA kolor włosów: Ciemno coraz ciemniej

Małgorzata Rozenek-Majdan niecały miesiąc po urodzeniu syna pozuje w stroju kąpielowym: Jestem szczęśliwą GRUBASKĄ