Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) zaledwie dwa tygodnie temu została mamą Henryka. Chociaż synek daje trochę w kość mamie, gwiazda postanowiła, że połączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Na Instagramie pokazała, jak wygląda w pierwszym dniu pracy po porodzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy! Kto zajmie się Heniem?

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy 2 tygodnie po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław długo starali się o dziecko. Obecnie są szczęśliwymi rodzicami synka. Prezenterka mimo wszystko wciąż ma zamiar spełniać się zawodowo.

Małgorzata zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie „Projektu Lady” i wygląda zjawiskowo. Założyła na siebie marynarkę i szorty w różowym kolorze, do tego kompletu dobrała wysokie sandały na szpilce.

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 – napisała.

Gwiazda napisała, że musiała wrócić na plan, jeśli program ma ruszyć we wrześniu. Dziękuje produkcji, że stworzyła jej takie warunki, żeby bez problemu mogła wrócić do pracy mając małe dziecko.

Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️

Małgorzata Rozenek-Majdan o 500+. Weźmie na trzeciego syna? „Przyznaję, że robię błąd”

Małgorzata Rozenek-Majdan na planie „Projektu Lady” 2 tygodnie po porodzie:

View this post on Instagram

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

 

  • Tak wyglądać 2 tyg po porodzie 🔥🤯😍 marzenie 😍🥰
  • Wygląda Pani jakby nigdy nie urodziła dziecka
  • Wygląda Pani pieknie ❤ gratuluję formy 😍
  • Piękna Matka Polka 🙆 co za nogi!🙈 sama chciałabym tak wyglądać po porodzie 😁 – piszą fani.

Lewandowska i Rozenek-Majdan umęczone po nocy – Małgosia nie pokazała nawet twarzy

Trzeba przyznać, że Małgorzata wygląda świetnie i macierzyństwo jej służy.