Jesienią zobaczymy kolejną edycję programu „Projekt Lady”. Część osób zastanawiała się, czy na antenie pojawi się Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytyka miesiąc temu urodziła trzeciego syna i wiele osób przypuszczało, że teraz skupi się na dziecku.

Sukienka Małgorzaty Rozenek zrobiła furorę. „Ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje”

Małgorzata Rozenek zrobiła test na koronawirusa

Dwa tygodnie po porodzie Małgorzata wróciła do pracy i pojawiła się na planie 5. edycji „Projektu Lady”. I przed powrotem na plan najadał się trochę stresu, bo nie była pewna czy uda jej się dołączyć do ekipy. Wszystko zależało od wyniku testu na koronawirusa, któremu musiała się poddać.

Zgodnie z nowymi zasadami sanitarnymi wszyscy pracownicy planów telewizyjnych muszą przejść badania covidowe. Niby jest to zwykła formalność, jednak czekając na wyniki, każdemu włącza się pewnego rodzaju niepewność. Gosia również tego doświadczyła. Wiedziała, że nie ma żadnych objawów, ale bała się utraty pracy na swoim ulubionym planie – powiedziała osoba z otoczenia Małgorzaty w rozmowie z pomponik.pl.

Na szczęście, wszystko jest w porządku. Małgorzata wróciła do pracy. Jednak tym razem wszystko wygląda inaczej, a to ze względu na narodziny Henia. Ponoć cały plan jest ustawiony pod celebrytkę i zdarzają się opóźnienia, nawet kilkugodzinne, ale wszyscy wiedzą, że dziecko jest dla niej najważniejsze.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan niecały miesiąc po urodzeniu syna pozuje w stroju kąpielowym: Jestem szczęśliwą GRUBASKĄ

Małgorzata Rozenek-Majdan ZMIENIŁA kolor włosów: Ciemno coraz ciemniej

Rozenek już pracuje na planie „Projektu Lady”. Pokazała metamorfozę mentorki Ireny

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek/fot. AKPA