Keith Richards świętuje podwójnie! Gitarzysta The Rolling Stones skończył 79 lat, a cieszył się tym wyjątkowym momentem, odtwarzając romantyczny pocałunek ze ślubu z Patti Hansen z 1983 roku. Para wzięła ślub 18 grudnia 39 lat temu.

The Rolling Stones nie pojawili się na pogrzebie Charliego Wattsa

Wczoraj odbył się jubileusz. Moi rodzice urządzili imprezę, na której świętowaliśmy, że mój tata jest o rok starszy i że moi rodzice są małżeństwem od 39 lat (tak naprawdę to 43 lata bycia razem, ale do legitymizacji doszło w Cabo w 1983 roku), napisała ich 37-letnia córka Theodora w poście na Instagramie.

Aby uczcić ten kamień milowy, Richards zamieścił również zdjęcie ze swojego ślubu z kultowego Cabo San Lucas w Meksyku. Na zdjęciach widać byłą modelkę w tej samej sukience ślubnej!

Rolling Stones dalej się toczą

Mick Jagger zamieścił galerię zdjęć z okazji urodzin kolegi z zespołu, które podpisał „Wszystkiego najlepszego @officialkeef! Love Mick x”.

Tymczasem kolejny Stones ma własny powód do świętowania. Ronnie Wood, gitarzysta zespołu opublikował zdjęcie ze swojego ślubu z 2012 roku, świętując 10. rocznicę.

Babcie z Cieszanowa nagrały piosenkę dla The Rolling Stones

Niestety, ostatnie świętowania Stonesów dzieją się niedługo po śmierci Shirley Watts, której małżeństwo z perkusistą Rolling Stones, Charliem Wattsem, było jednym z najtrwalszych historii miłosnych rock’n’rolla. Shirley Watts miała 84 lata.