Agata Duda (48 l.) jakiś czas temu założyła profil na Instagramie, który obserwuje niecałe 30 tys. Internautów. Agata pokazuje tam, jak wypełnia swoje obowiązki jako prezydentowa. Pojawiły się zdjęcia przyozdobionej przez pierwszą damę choinki. Ładnie wygląda?

Agata Duda poparła Strajk Kobiet? Ostatnie zdjęcia wywołały zamieszanie w sieci

Agata Duda pokazała choinkę w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda przez długo czas milczała, jak ma w zwyczaju. Pierwsza dama nie komentowała kryzysowej sytuacji w naszym kraju i masowo odbywających się Protestów Kobiet na ulicach Polski. W końcu zdecydowała się jednak zabrać głos:

Nie wyobrażam sobie, żebym mogła usunąć ciążę, nawet tę zagrożoną, ale wynika to z moich przekonań, wiary, ale i ze świadomości, że w tej niewyobrażalnie trudnej sytuacji nie zostałabym sama – powiedziała. Czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety mają być zmuszane do heroizmu? Mam wątpliwości – powiedziała swego czasu.

BARABASZ KOMENTUJE: Kiedy ludzie protestują, załóż sobie fanklub, czyli PR Agaty Dudy (FELIETON)

Pierwsza dama postanowiła ocieplić swój wizerunek i na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z choinką. W Pałacu Prezydenckim panuje już świąteczna atmosfera.

Agata zdradziła, że od lat w Pałacu panuje pewna tradycja, dotycząca ubierania choinki. W każdym roku świąteczne ozdoby wykonywane są przez młodych i uzdolnionych artystów.

Od lat w okresie bożonarodzeniowym Sień Wielką Pałacu Prezydenckiego zdobi choinka przystrajana każdorazowo przez innych młodych artystów. W tym roku ozdoby przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie – czytamy.

W tym roku na choince zagościły ozdoby wykonane przez uczniów jeden ze szkół w Częstochowie. Na opublikowanym zdjęciu pierwsza dama pozuje w czerwonej marynarce przepasanej czarnym paskiem z biżuteryjną klamrą. Do tego zestawu Agata dobrała eleganckie spodnie w kant i maseczkę na twarzy.

Opcja komentowania pod postami została niestety zablokowana.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Andrzej Duda przyłapany na zakupach w hipermarkecie. Wszystko nagrała menadżerka gwiazd

Polityk PiS próbował wytłumaczyć, czym Kinga Duda zajmuje się w Kancelarii Prezydenta. „Apeluję o minimum powagi”

Agata Duda zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet: „Nie wyobrażam sobie, żebym mogła usunąć ciążę”

Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda przed Pałacem Prezydenckim.

Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda/fot. AKPA.

Agata Duda podczas oficjalnego wystąpienia.

Agata Kornhauser-Duda/fot. AKPA.

Agata Duda w biało-czerwonej stylizacji.

Agata Duda w biało czerwonej stylizacji, fot.Forum/Adam Chelstowski.