W lipcu 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszła ich córka, Emilia. Aktorka dość szybko po narodzinach dziecka spotykała się z pytaniami, kiedy w jej rodzinie pojawi się kolejna pociecha. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dużą rodzinę, ale z czasem pytania o kolejne dziecko zaczynały ją nieco denerwować.

Rodzinna sobota Agnieszki Kaczorowskiej. Jej córka pierwszy raz w życiu miała TAKĄ atrakcję

Agnieszka Kaczorowska o płci drugiego dziecka

Kaczorowska przyznała, że kiedy zajdzie w ciążę i wszystko będzie w porządku, to na pewno poinformuje o tym fanów. I tak się stało w lutym – Agnieszka Kaczorowska potwierdziła domysły i ogłosiła, że wraz z Maciejem Pelą po raz drugi zostaną rodzicami.

Ogłoszenie ciąży było przełomowym momentem – od tego czasu celebrytka chętnie opowiada o swojej drugiej ciąży. W jednym z wywiadów zdradziła np. czy wolałaby mieć drugą córkę czy tym razem syna. Aktorka, zapewne jak wszystkie kobiety w ciąży, chciałaby, aby dziecko przede wszystkim było zdrowe, jednak po cichu ma nadzieję, że tym razem urodzi chłopca.

Stuprocentową pewność można mieć po 20. tygodniu. Nie ukrywam, że chciałabym bardzo, żeby to był syn. Maciek ma już swoją „córeczkę tatusia” i jest w Emilce zakochany po uszy. Przyznaję, ma do niej anielską cierpliwość, której mnie czasem brakuje, choć oczywiście kocham córkę całym sercem. Dlatego „synuś mamusi” też by się przydał tej naszej gromadce (śmiech). Najważniejsze jednak, żeby dziecko urodziło się zdrowe – powiedziała w rozmowie z „Party”.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska reaguje na gratulacje ciąży. „To jest nie na miejscu”

Agnieszka Kaczorowska FORSUJE się w ciąży? Ten wpis wywołał burzę

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska/fot. AKPA