Agnieszka Kaczorowska (28 l.) i Maciej Pela spodziewają się drugiego dziecka. Oczywiście zdecydowała się na ciążową sesję, jak wszystkie gwiazdy. Kilka dni temu pochwaliła się zdjęciami z sesji, na których pozuje z córką Emilką. Dzisiaj pokazała kolejne fotografie, ale tym razem jest sama przed obiektywem.

Agnieszka Kaczorowska na ciążowej sesji

Agnieszka Kaczorowska w białej sukience pozuje z mężem: „Obok mnie jest najbardziej odpowiedni mężczyzna”

Agnieszka Kaczorowska postawiła na bardzo delikatną i prostą sesję. Ma na sobie białe body z długimi rękawami. Pięknie podkreśla już mocno zaokrąglony brzuszek.

Gwiazda pod zdjęciem tłumaczy, że druga ciąża jest dla niej jeszcze bardziej wyjątkowa, bo jest świadoma,  że daje światu kolejny „cud”:

Jakoś teraz, w drugiej ciąży, jeszcze mocniej dostrzegam fakt, że dawanie kolejnego życia to #cud ❤️ Że to wyjątkowa praca, która wpływa na kobietę z każdej strony… psychicznie, fizycznie, emocjonalnie. Zmienia się wszystko, w każdej sferze życia. Przede wszystkim zmienia się kobieta. Jej ciało i stan ducha, czyli wszystko to co dla niej najbliższe, przechodzi metamorfozę, aby mógł żyć kolejny człowiek. Choć to nic nowego…to dla mnie jest to niezwykle magiczne.
Wzruszające. Wyjątkowe. Pięknie to obserwować, pięknie to przeżywać. Nawet gdy wiąże się to z wieloma wyzwaniami, to daje coś więcej niż można sobie wcześniej wyobrazić… jeszcze więcej miłości – pisze Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z sesji ciążowej z córką. Są ubrane tak samo

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska wsiada do auta

Agnieszka Kaczorowska wsiada do auta fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA