Koronawirus nadal się rozprzestrzenia. Obecnie najbardziej niebezpiecznie jest we Włoszech, gdzie jest najwięcej zachorowań. Właśnie tam koronawirus dotknął też bliskich Tadeusza Chudeckiego, dobrze znanego z serialu „M jak miłość”.

W rodzinie Enrique Iglesiasa śmierć z powodu koronawirusa

Tadeusz Chudecki stracił szwagra

Aktor poinformował, że w jego rodzinie zmarły dwie osoby. Kolejna trafiła do szpitala, gdzie jest pod respiratorem i walczy o życie.

Straciliśmy dwie osoby. Zmarł brat mojej śp. żony, Albino, który miał 66 lat oraz 58-letni kuzyn. Natomiast drugi brat mojej żony 60-letni Giovanni jest w szpitalu w Mantui pod respiratorem. Walczy o życie- przyznał aktor. (…) Moja rodzina nie wie dokładnie jak zmarł mój szwagier. Obawiamy się, że nie został mu dostarczony respirator, bo ich brakuje- powiedział w „Fakcie”.

Aktor dodał, że rodzina nie będzie mogła wziąć udziału w pogrzebie, chociaż mieszkają kilka kilometrów od cmentarza. Chudecki wyjaśnił też, że szwagier zostanie pochowany blisko domu, bo jego rodzina miała grób rodzinny. W obecnej sytuacji zdarza się tak, że zmarłych trzeba przewozić do innych województw, bo brakuje miejsc pochówku i zmarłych chowa się tam, gdzie akurat to miejsce się znajdzie.

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano…

Gepostet von Tadeusz Chudecki am Sonntag, 22. März 2020

ZOBACZ TEŻ:

Książę Karol ma koronawirusa. Czy mógł zarazić swoje dzieci i wnuki?

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Jerzy Starak pomoże w walce z koronawirusem. Przekaże szpitalom respiratory

Tadeusz Chudecki na ściance

fot. AKPA

Tadeusz Chudecki na ściance

fot. AKPA