Jak już zdążyliśmy zauważyć, przed koronawirusem trudno się uchronić. Choć mówiło się, że na zachorowanie są narażone wyłącznie starsze osoby, to niekoniecznie i coraz częściej słyszymy o młodych osobach, które zachorowały.

Książę Karol ma koronawirusa. Czy mógł zarazić swoje dzieci i wnuki?

Carlos Falco zmarł z powodu koronawirusa

Coraz częściej pojawiają się także informacje o znanych osobach, które zachorowały. Zarażonych jest kilku piłkarzy, Tom Hanks czy książę Karol. Kilka dni temu okazało się, że również 83-letni Carlos Falco, markiz de Grinon, hiszpański arystokrata, jest zarażony wirusem Covid-19. 20 marca zmarł.

Carlos Falco – kim był?

Carlos Falco był drugim mężem Isabel Preysler, matki Enrique Iglesiasa. Isabel w 1979 roku rozwiodła się z Julio Iglesiasem, z którym doczekała się trójki dzieci – wspomnianego syna Enrique, syna Julio Jr., a także córki Isabeli. Po rozstaniu z nim związała się właśnie z Carlosem Falco. Owocem ich związku jest jedno dziecko – córka Tamara. Isabel i Carlos byli ze sobą w latach 1980-1985.

Najwyraźniej Tamara i Enrique byli dość blisko, bo piosenkarz na Instagramie napisał, że koronawirus dotknął także jego rodziny. Internauci zaczęli dopytywać, kto jest na archiwalnym zdjęciu. Jeden z fanów Enrique  wyjaśnił, że to mama piosenkarza i jego ojczym.

Przeżywamy trudny czasy i ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę. Zostańmy w domach i dbajmy o siebie i naszych bliskich. Wysyłam dużo miłości i siły – napisał.

ZOBACZ TEŻ:

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Jerzy Starak pomoże w walce z koronawirusem. Przekaże szpitalom respiratory

Carlos Falco w garniturze

fot. Forum

Isabel Preysler w jasnej sukience

fot. Forum