Vanessa Morgan (27 l.) poinformowała, że rozwodzi się z mężem Michaelem Kopechem (23 l.). Pobrali się na początku tego roku. Para miała bajkowy ślub, ale wszystko wskazuje na to – że to koniec ich związku. Aktorka poinformowała o rozpadzie a chwilę wcześniej zdradziła, że spodziewa się dziecka. Co było powodem tej decyzji? Zobaczcie sami.

Gwiazda „Riverdale” wzięła BAJKOWY ŚLUB! (ZDJĘCIA)

Vanessa Morgan zakończyła małżeństwo po pół roku związku

Aktorka Vanessa Morgan i baseballista Chicago White Sox zaręczyli w lipcu ubiegłego roku, po roku bycia ze sobą. Para pobrała się w styczniu tego roku – ceremonia wyglądała zachwycająco. Została zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach a panna młoda miała piękną sukienkę. Morgan pochwaliła się fotkami z wesela.

Jeszcze w czasie pandemii koronawirusa Vanessa składała mężowi życzenia na Instagramie a teraz media obiegła informacja, że ich związek zakończył się – po pół roku bycia razem. Okazuje się, że aktorka jest w pierwszej ciąży. 

Aktorka „Riverdale” przejmująco szlocha na Instagramie – jest załamana tym co się stało

Podobno Morgan złożyła pozew o rozwód 19 czerwca. Oznacza to, że para zdecydowała się na rozstanie jeszcze zanim Vanessa zaszła w ciążę. Kto jest w takim razie ojcem dziecka?

Vanessa Morgan z mężem.

Vanessa Morgan z mężem. Fot.Instagram/vanessamorgan.

Prawnik aktorki w specjalnym oświadczeniu potwierdził, ze ojcem dziecka jest baseballista. Informacja o rozwodzie była kompletnym zaskoczeniem, a w mediach aż zawrzało.

5 powodów, by zacząć oglądać Riverdale już dzisiaj!

Zaledwie kilka dni wcześniej aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka i zamieściła obszerny wpis na Instagramie, w którym zdradziła płeć. Synek pary ma przyjść na świat w styczniu.

View this post on Instagram

Exciting news… I am overjoyed to be welcoming my baby boy into the world this January 💙. This little guy has already brought me so much happiness and a feeling of such a greater purpose. I cannot wait to meet you!! On a personal note, I have had the blessing of growing up in the public eye having started my acting career at age 6. While this has been incredible for me, I am very much looking forward to giving this little guy some room to grow up outside of the public eye, until he tells me otherwise 🙂. Lil one you were made with so much love & already exude a light so strong it warms my belly. Thank you God for this blessing ☺️ I’m just so happy & can’t wait to dedicate everyday to being the best mommy I can be ♥️ “I’ll love you forever I’ll like you for always as long as I’m living my baby you’ll be 🎶 “- if you know you know #preggers 🤰🏽 #quarantine🎁 👶🏼

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

Zastanawiałam się, czy nie ukryć tej części mojego życia, ale wiedziałam, że ludzie w końcu zobaczą zdjęcia z moim brzuchem i chciałam, żebyście to usłyszeli ode mnie. Jestem taka szczęśliwa i nie mogę się doczekać, aby codziennie być najlepszą mamusią, jaką potrafię być – dodała Morgan.

Nie do końca jest jasne, jakie były powody tej decyzji. Para wydawała się szczęśliwa ze sobą, ale jak widać – mogły to być jednie pozory.

Pasowali do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Aktorzy „Riverdale” oskarżeni o MOLESTOWANIE! „Chcemy podjąć kroki prawne”

Aktor „Riverdale” ma romans z modelką, Kaią Gerber? Co na to jego dziewczyna?

Przystojny aktor „Riverdale” KJ Apka pochwalił się muskularną klatą bez koszulki.

Bajkowy ślub Vanessy Morgan.

Bajkowy ślub Vanessy Morgan. Fot.Instagram/vanessamorgan.

Bajkowy ślub Vanessy Morgan.

Bajkowy ślub Vanessy Morgan. Fot.Instagram/vanessamorgan.