Bali od kilku sezonów jest jednym z najmodniejszych kierunków, który wybierają gwiazdy i celebryci udając się na wakacje. Rajska wyspa przedstawiana jest jako magiczne miejsce, gdzie każdy dozna ukojenia i wypocznie w otoczeniu urokliwej przyrody. Okazuje się, że na wyspie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła 18-letnia milionerka z Rosji. Co się wydarzyło?

Grupa hakerów Anonymous ujawniła szczegóły na temat śmierci Michaela Jacksona

Tragiczna śmierć 18-latki na Bali

Bali od jakiegoś czasu stało się bardzo popularnym i chętnie wybieranym miejscem na odpoczynek przez influencerki. Wyspa oferuje wiele malowniczych krajobrazów, a gwiazdy Instagrama korzystają – robiąc zdjęcia na potęgę. Okazuje się, że wyspa jest tak samo niebezpieczna – jak i piękna.

Znana blogerka z Rosji – Anastasia Tropitsel uznała, ze Bali będzie idealną destynacją, ale z pewnością nikt nie spodziewał się, że to może być jej ostatnia podróż w życiu. Dziewczyna podczas wymarzonych wakacji, na które wyjechała razem ze swoim starszym chłopakiem, uległa tragicznemu wypadkowi na motocyklu.

Anastasia zmarła jeszcze przed przyjazdem karetki. Miała zaledwie 18 lat. Jak doszło do wypadku?

Anastasia od najmłodszych lat podróżowała w najdalsze zakątki świata. Zaczęła prowadzić bloga jako 12 latka. W wieku 15 lat została milionerką a jej Instagrama obserwowało ponad miliona osób.

Influencerka wyjechała z chłopakiem na Bali z zamiarem zwiedzania wyspy. Zdecydowali się na najszybszy środek transportu i wybrali motocykle. Podczas jednej z przejażdżek w kurorcie Kuta Anastasia w pewnym momencie straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi.

Blogerka podczas upadku doznała urazu głowy, w wyniku którego zmarła jeszcze przed przyjazdem karetki. Jej chłopak zdradził, co zaszło podczas wypadu. Jak twierdzi, nie jechała szybko i miała na głowie kask.

Zawsze jeździła bezpieczniej i uważniej niż ktokolwiek inny, a to, co jej się przydarzyło, to wypadek. (…) Mojej ukochanej dziewczyny nie ma z nami. Proszę, moi przyjaciele, pożegnajcie ją swoimi dobrymi myślami. To bardzo ważne – powiedział Viktor Maydanovich.

Jak widać, nieszczęśliwe wypadki przydarzają się wszędzie. Nic nie wiadomo, czy dziewczyna była trzeźwa.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Klaudia El Dursi nie może wydostać się z Bali i jest załamana tak długą rozłąką z rodziną

Klaudia El Dursi już DZIŚ w nowym SHOW – uczestnicy będą szukać MIŁOŚCI na Bali

Julia Wieniawa prosto z Bali na czerwony dywan. Wygląda jak mulatka!