Aneta Zając (37 l.) zaniepokoiła fanów, gdy udostępniła szokujące zdjęcie na swojego Instagrama. Aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami fotografiami przedstawiającymi jej codzienne życie, pracę czy czas wolny. Tym razem pokazała się w opuchniętej twarzy. Co takiego się stało? Sprawdźcie sami.

Jak ona SCHUDŁA! Aneta Zając pokazuje fotkę z siłowni

Aneta Zając została pobita? Ma opuchniętą połowę twarzy

Aneta Zając szerszej widowni kojarzy się z pewnością z serialem „Pierwsza miłość”. Aktorka zauważalnie zeszczuplała i teraz chętnie chwali się odchudzoną figurą. Zając zachwyca swoich obserwatorów zdjęciami, które udostępnia na Instagramie. Tym razem Aneta zaniepokoiła swoich fanów, gdy udostępniła fotografię na której ma połowę twarzy i czoła w siniakach! Spokojnie, aktorce nic się nie stało. Szykuje się mały dramat w „Pierwszej miłości”, w której Zając od lat występuje.

#actorslife muszę tylko pamiętać żeby zmyć ten makijaż zanim wyjdę z pracy – podpisała zdjęcie polska aktorka

Fani na początku byli zdezorientowani fotografią, którą dodała Zając. W pierwszym momencie padło wiele zapytań o to, co się stało? Gdy wszyscy zmartwieni przekonali się, że pobicie jest jedynie efektem udanej charakteryzacji, obserwatorzy Anety zaczęli żartować w komentarzach.

Z pewnością aktorka musi pamiętać, by kończąc pracę zmywać charakteryzację. Siniaki wyglądają bardzo realistycznie, co mogło wiele osób wprowadzić w błąd.

No koniecznie

A ja już chciałam zgłosić pobicie

Nie masz spokojnego życia

„…bo zupa była za słona” – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy Anety

Aneta Zając ucharakteryzowana do roli:

ZOBACZ WIĘCEJ:

Aneta Zając na MEGA seksownym zdjęciu: W końcu Aneta a nie Marysia; piszą fani

Aneta Zając wygląda jak Adele. Serio, zobaczcie to sami!

Łysa Aneta Zając. Drastyczna metamorfoza wprawiła w szok jej fanów

Aneta Zając

Metamorfoza Anety Zając/fot. Kurnikowski/AKPA

Aneta Zając

Aneta Zając Fot.AKPA