W poprzednim odcinku Panowie po długich przygotowaniach powitali wybrane kandydatki na swoich gospodarstwach. Za nami pierwsze konfrontacje i rywalizacje pomiędzy zazdrosnymi dziewczynami. Panie poznały miejsca, w których spędzą kilka najbliższych dni. W dzisiejszym odcinku Rolnicy pokazywali jak wygląda ciężka praca na wsi.

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z „Rolnik szuka żony” żeby zdobyć leki dla chorej mamy

Sielsko, wiejsko ale przede wszystkim ciężka praca

Kuba zadbał o swoich gości, dziewczyny stwierdziły, że czuły się dopieszczone. W najnowszym odcinku rolnik zapowiedział, że nie będzie wymagał od kobiet by wykonywały ciężkie prace na roli. Postanowił zaskoczyć swoje kandydatki zadaniem związanym z kolczykowaniem prosiąt. Szarmancki jak zawsze zadał o najmniejszy szczegół, przygotować dla dziewczyn specjalne uniformy. Ania nie było tym zadaniem zachwycona, przerażał ją pisk zwierząt, jednak przemogła się i postanowiła spróbować.

Wśród kandydatek Adriana pojawił się niepokój. Dziewczyny były niezadowolone, że mężczyzna nie okazuje żadnej z nich zainteresowania. Debatowały nawet czy zamierzają zostać do końca programu. Adrian postawił na taktykę bycia dyplomatycznym, jednak dziewczyny były zawiedzione jego zachowaniem, licząc na jakiś gest z jego strony. Adrian został zaskoczony już od samego rana. Kandydatki jak ranne ptaszki wstały przed rolnikiem, mało tego postanowiły przygotować mu kawę i w trójkę zanieść do jego pokoju.

Dawanie każdej dziewczynie troszeczkę uwagi nie rozwija czegoś nowego – powiedziała Agata.

Równouprawnienie i mocne zapachy na gospodarstwach

Seweryn od samego rana był w doskonałym humorze. Postanowił zagonić dziewczyny do pracy, chciał sprawdzić, czy żadna z nich nie wystraszy się codziennych obowiązków na wsi.

Jak facet ma mnie pokochać taka rozczochraną, to w każdym wydaniu. Pobyt na wsi to powrót do lat dzieciństwa, zdobycie doświadczania, nauczenie się czegoś – powiedziała Diana

Seweryn zorganizował poranne karmienie cielaków i czyszczenie obory. Rzucił dziewczyny na głęboką wodę, jednak żadna nie chciała pokazać słabości. Panie ochoczo zabrały się do wyznaczonych prac.

Zapachy i ten klimat nie robią na mnie wrażenia. Wieś ma swoje uroki – dodała Diana

Przyjechałam dla niego a nie żeby siedzieć i odpoczywać – zdradziła pracowita Marlena

Jakiś czas temu pisaliśmy o konflikcie pomiędzy uczestniczkami z grupy Seweryna. Co ciekawe sytuacja uległa zmianie, a paniom udało się nawet zakolegować.

Sławek chciał zaimponować siłą swoim kandydatkom na żony. Rolnik zorganizował wczesną pobudkę, zdradził, że sam wstaje o 5 rano.

Jestem za równouprawnieniem, żeby była wspólna praca. Bo wspólna praca zawsze wzbogaca – stwierdził Sławek

Sławek dodał, że szuka dziewczyny, która nie będzie się bała ciężkiej pracy na wsi. Zdecydowanej, która będzie pewna tego, co chce od życia. Dziewczyny miały za złe Małgosi, że ta za długo szykowała się w łazience.

W następnym odcinku atmosfera przyjaźni będzie ustępować mocnej rywalizacji.

Oglądaliście najnowszy odcinek? Ciężka praca dziewczyn okaże się najlepszą drogą do serc rolników?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marlena z Rolnik szuka żony nie przypadła do gustu widzom programu! „Zadufana dziewczynka” grzmią fani show

Dziewczyny wylądowały w gospodarstwach rolników zobaczcie ich miny! (Rolnik szuka żony)

Rolnik szuka żony 6: Wszystkie kandydatki dotarły na gospodarstwa rolników. Panowie wytypowali faworytki!

View this post on Instagram

Im więcej pytań, tym więcej niewiadomych 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on