Anita i Adrian wzięli udział w 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” i są ze sobą od ponad dwóch lat. W tym czasie zamieszkali razem, a także doczekali się syna, Jerzego i córki, Bianki. Jak niedawno się okazało, para przechodziła kryzys w związku, ale dzięki pomocy terapeuty udało im się go zażegnać.

Anita Szydłowska odmieniła POKÓJ syna. „Zdecydowaliśmy się na motyw sawanny”

Anita Szydłowska w sukni ślubnej

Anitę wzięło nawet ostatnio na wspomnienia i wróciła myślami do ślubu z Adrianem. Z tej okazji pokazała się w sukni ślubnej, która ma dla niej tak wielkie znaczenie, że nie zamierza jej sprzedawać. Przy okazji podzieliła się historią tej kreacji. Okazuje się, że szukanie sukni ślubnej w zaledwie miesiac jest nie lada wyzwaniem, ale udało się!

Strasznie nie lubię wyrzucać rzeczy. Po prostu nie potrafię. Zdecydowanie w innym życiu musiałam być jakimś chomikiem. (…) Dla mnie w każdej rzeczy jest jakieś wspomnienie i czuję z nią emocjonalną więź. (…) Są natomiast rzeczy, których nigdy nie wyrzucę ani nie sprzedam. Wiele osób po programie chciało odkupić moję sukienkę ślubną, ale dla mnie ona jest czymś więcej i będzie w mojej szafie razem z moimi sukniami tanecznymi. Z nią to była prawdziwa ciekawa historia -jak znaleźć dopasowaną sukienkę w niecały miesiąc. Kupiłam ją używaną i dwa rozmiary za dużą, ale od kiedy ją zobaczyłam na zdjęciu wiedziałam, że właśnie w niej chce wziąć ślub! – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Anita i Adrian ze „Ślubu…” o KRYZYSIE w związku. „To się nawarstwiało. Zaczęliśmy szukać pomocy”

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała SYPIALNIĘ. Internautki zakochały się w tapecie

Anita Szydłowska w sukni ślubnej

Anita Szydłowska/fot. Instagram/anitaczylija

Anita Szydłowska w sukni ślubnej

Anita Szydłowska/fot. Instagram/anitaczylija