Wczoraj odbyła się gala Złotej Piłki, na której nie zabrakło Roberta Lewandowskiego z żoną Anną. Eksperci wypowiadali się, że sportowiec ma duże szanse na podium, ale niestety – nie tym razem. Trenerka jednak wyglądała przepięknie w dopasowanej kreacji, która podkreśliła zaokrąglony brzuszek – jest ona w 5. miesiącu ciąży.

Anna Lewandowska zdradziła, kiedy pokaże twarz Klary. Opowiedziała też o drugiej ciąży – nie była planowana

Robert i Anna Lewandowscy na gali Złotej Piłki

Anna Lewandowska na tę okazję wybrała długą, czarną i obcisłą sukienkę z rozcięciem. Odsłoniła swoje zgrabne nogi i dekolt. Dobrała do niej małą kopertówkę i szpilki z paskiem wokół kostki. Włosy ułożyła w delikatne fale. Żona piłkarza jest w 5. miesiącu ciąży i widać już u niej powiększony brzuch. Robert miał na sobie elegancki garnitur, białą koszulę i muszkę.

Anna Lewandowska zdradziła zasady panujące w SYPIALNI jej i Roberta. Takie mają wymagania

Robert Lewandowski nie zdobył Złotej Piłki

Chociaż twierdzono, że Robert ma szansę na statuetkę to niestety, znowu się nie udało. Uplasował się dopiero na 8. pozycji. Jak to skomentował?

Wiadomo, że to jest trochę inne spotkanie niż na stadionie czy boisku. W trochę innych ubraniach. Plebiscyty rządzą się swoimi prawami. Gratulacje dla zwycięzcy – powiedział w rozmowie z Telewizją Polską.

Anna Lewandowska komentuje plotki o PŁCI dziecka

Czy czuje zawód?

 Nie. To, co udało mi się ostatnio też będzie skutkowało w przyszłym plebiscycie. Trzeba akceptować wyniki jakie są. Coś wymyślę jeszcze (śmiech). Wydaje mi się, że teraz z drużyną – Bayernem prezentujemy się dobrze. Strzeliliśmy najwięcej goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów, to pokazuje nasz potencjał.

Robert Lewandowski z żoną Anną na gali Złotej Piłki fot. Zuma Press / Forum

Robert Lewandowski z żoną Anną na gali Złotej Piłki fot. Zuma Press / Forum

Robert Lewandowski z żoną Anną na gali Złotej Piłki fot. Zuma Press / Forum