Anna Lewandowska (30 l.) udzieliła długiego wywiadu dla magazynu „Twój Styl”. Pierwszy raz ukazał się w dwóch wersjach, z innymi okładkami. W szczerej rozmowie opowiedziała m.in. o swoich problemach zdrowotnych.

Anna Lewandowska o swojej chorobie – musiała odłożyć w czasie plany o dziecku

Ania w przeszłości chorowała na astmę.

Koledzy mówili: Anka, nie startuj, bo się udusisz. (…) Chciałam być w kadrze, więc nie były mowy o lekach na astmę. Zmieniłam dietę, zaczęłam się zdrowiej odżywiać. I chyba dzięki uporowi zwalczyłam chorobę

Po tym, jak razem z Robertem zamieszkali w Monachium, zaczęli marzyć o dziecku. Okazało się jednak, ze trenerka musiała zrezygnować na jakiś czas z tych planów. Zachorowała, ale nie zdradziła na co.

Bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki, które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć (…) To był najtrudniejszy moment w moim życiu (…) W końcu wyszłam z choroby.

 

Anna Lewandowska o problemach finansowych

Ania i Robert nie zawsze mieli dużo pieniędzy.

Miałam 800 złotych stypendium sportowego, on trochę więcej. Składaliśmy się na jedzenie, bo inaczej nie starczyłoby nam na życie. Uwielbialiśmy serki homogenizowane. Pamiętam, kiedyś Robert uszkodził miskę olejową w swoim fiacie i rozpaczał, że musi na naprawę wydać tysiąc złotych. A gdy dostał premię w klubie Znicz Pruszków, przyszedł dumny i powiedział, że polecimy do Egiptu.

Trenerka mimo tego, że jest jedną z najbogatszych kobiet w Polsce, nadal patrzy na ceny w sklepach.

Zawsze patrzę na cenę. Nawet w sieciówkach.

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska w BOSKIEJ spódnicy – teraz wszystkie dziewczyny będą chciały ją mieć?

W końcu! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na Instagramie

Sukienka Anny Lewandowskiej podzieliła fanki: BOSKA! VS. Jak od starszej ciotki!

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA