Anna Lewandowska od wielu lat wspiera Polki w dążeniu do zdrowia – trenerka nie tylko zachęca do ćwiczeń i aktywności fizycznej, ale również udziela porad żywieniowych i zdrowotnych. Anna jest też prawdziwą bussineswoman i twarzą wielu marek m.in. bloga Healthy Plan by Ann, Foods by Ann, aplikacji Diet & Training by Ann, czy kosmetyków Phlov.

Anna Lewandowska o przeprowadzce do Barcelony. Uświadomiła sobie coś ważnego

Anna Lewandowska w „Dzień Dobry TVN”. Poprowadzi wyzwanie treningowe

Teraz okazuje się, że Anna Lewandowska dołączy do „Dzień Dobry TVN” i poprowadzi nadchodzącą edycję programu „Healthy & Active”. Jak poinformował serwis Wirutalnemedia.pl, Lewandowska w studiu pojawi się już 3 stycznia i poprowadzi trening na żywo. Prócz tego program będzie zawierał także spotkania z ekspertami, materiały promujące zdrowy styl życia i noworoczne wyzwanie treningowe. Edycja „Healthy & Active” zakończy się 28 stycznia, a najbardziej wytrwali uczestnicy będą mogli spodziewać się kuszących nagród. W rozmowie z serwisem Lewandowska zdradziła, że wyzwania będzie przede wszystkim wspomaganie uczestników, by wytrwali w swoich postanowieniach i zmienili tryb życia na zdrowy:

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień – zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa – praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich.

Jednocześnie na Instagramie Ani, na którym również pochwaliła się współpracą czytamy:

Bardzo się cieszę, bo nadchodzące noworoczne wyzwanie „Healthy & Active” będziemy robić wspólnie z Dzień dobry TVN. Dlaczego połączyliśmy siły? Bo zależy nam na Waszym zdrowiu! Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze się opłaci. Zapisy do wyzwania znajdziecie na moim blogu już jutro, więc ruszajcie proszę, aby to zrobić. Pamiętajcie – aktywność fizyczną może rozpocząć każdy – bez względu na wiek czy dotychczasowe doświadczenie ze sportem. Czekamy na Was

Z kolei szefowa DDTVN, Dorota Malesa wyjaśniła dlaczego to właśnie Anna Lewandowska została zaproszona do współpracy:

Od lat obserwujemy konsekwencję, z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy.

Będziecie oglądać? A może weźmiecie udział w wyzwaniu?

Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii

pasekkozak