Robert Lewandowski jakiś czas temu spełnił swoje marzenie i przeszedł do klubu FC Barcelona, tym samym żegnając się z Bayernem Monachium. Oznaczało to rownież wywrócenie do góry nogami życia całej rodziny i przeprowadzkę do Barcelony, a konkretniej do miejscowości Sitges, leżącej 35 kilometrów od Barcelony. I choć w Polsce straszy już jesień i nieuchronnie zbliżająca się zima, Anna i Robert Lewandowscy razem z córkami mogą się cieszyć piękną słoneczną pogodą w Hiszpanii i cieszyć wolnymi chwilami na plaży.

Anna Lewandowska w obcisłej kreacji dumnie pozuje ze STATUETKĄ!

Anna Lewandowska o przeprowadzce do Barcelony. Uświadomiła sobie coś ważnego

Jakiś czas temu Anna Lewandowska pojawiła się w Polsce w ramach gali „Gwiazdy dobroczynności”, gdzie miała okazję porozmawiać z reporterką Faktu. W trakcie rozmowy wyznała, że przeprowadzka do Barcelony zmusiła ją do refleksji nad życiem:

Muszę przyznać, że Barcelona wzbudziła we mnie pewne refleksje. Jestem wdzięczna za to co się dzieje, i wiem, że życie pisze różne scenariusze, na swojej drodze spotykamy różne osoby. Myślę, że jestem ogólnie bardzo wdzięczną osobą, która kocha życie, kocha ludzi, kocha muzykę, kocha sport i to jest piękne.

Następnie trenerka dodała, że razem z Robertem czuje się spełniona, jednak nie za sprawą sukcesów, pieniędzy czy sławy, lecz rodziny:

Wdzięczna jestem za moje córeczki, wdzięczna jestem za mojego męża, wdzięczna jestem za moją rodzinę. Dzisiaj miałam nawet spotkanie rodzinne i pierwsze urodziny mojej chrześnicy i to są dla mnie najważniejsze chwile.

pasekkozak

Anna Lewandowska zachwyca na gali Złotej Piłki

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Robert Lewandowski and Anna Lewandowska  Abaca Press / Forum

Anna Lewandowska ABACAPRESS.COM

Anna Lewandowska skończyła 34 lata! Z tej okazji zrobiła sobie TATUAŻ

IG: annalewandowskahpba

BACKGRID / Backgrid UK / Forum

The Mega Agency / Forum

scena z: Anna Lewandowska, SK: Joanna Przetakiewicz w towarzystwie przyjaciół w drodze na charytatywną kolację, , fot. AKPA