Anna Lewandowska już ubrała choinkę

Dla Anny Lewandowskiej (31 l.) te święta będą szczególne. Żona Roberta Lewandowskiego jest w drugiej ciąży. Za kilka miesięcy rodzina się powiększy. Tymczasem Robert na kilka dni przed Wigilią przeszedł operację.

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie choinkę 2019

Anna Lewandowska w ciąży wskoczyła w krótką, dopasowaną sukienkę: widać już brzuszek!

Na Instagramie trenerki czuć już świąteczny klimat. Anna wrzuciła zdjęcie z córką, w tle widać pięknie ubraną choinkę. W tym roku Lewa postawiła na biel – na drzewku zabłysły jasne światełka, wiszą bombki i zabawki w jasnych kolorach. Choinka wygląda pięknie.

Jednak najważniejsze jest oczekiwanie – na męża i tatę. Robert Lewandowski przeszedł właśnie operację przepukliny i przez kilka dni będzie odpoczywać. Anna Lewandowska i Klara czekają na powrót Roberta do domu:

#tataczekamy
#family
#annalewandowska
#christmastime
#love #calineczka – hasztagi w poście Lewandowskiej mówią wszystko.

Anna Lewandowska opowiedziała o DIECIE swojej i Roberta. Piłkarz je inaczej niż KAŻDY z nas

Wesołych i zdrowych świąt!

Tak wygląda choinka w domu Anny Lewandowskiej – trenerka postawiła na jasne ozdoby:

https://www.instagram.com/p/B6Wc6JHhZJ-/

Anna Lewandowska, fot. AGEN / BACKGRID / Backgrid UK / Forum
Anna Lewandowska, fot. AGEN / BACKGRID / Backgrid UK / Forum
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Kobieto, do roboty. Ciąża to nie choroba. Zrób zdjęcie jak myjesz gary, odkurzasz, myjesz podłogę.

Ona coraz mniej siebie przypomina. Na tych zdjęciach w tej marynarkowej kiecce wyglada jak 50-latka. Okropna baba