Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na social-mediach. Natomiast można zauważyć, że wszystko jest perfekcyjnie przemyślane i z pomocą współpracowników.

Anna Lewandowska Instagram

Anna Lewandowska na fotce z mamą. Maria Stachurska przeszła sporą metamorfozę

Słynna trenerka podzieliła się rodzinnym zdjęciem ze Sylwestra. Widzimy, że Lewandowscy spędzają go razem z dziećmi. Klara jest w czarnej sukience w groszki, a Lura w białej sukience w kwiatki. Ania postawiła na czerwień. Żona piłkarza napisała życzenia fanom:

„Zawsze pamiętaj, że Twoja obecność dużo znaczy, że jesteś ważny i kochany, i że dajesz temu światu coś, czego nie daje nikt inny”. Kończymy 2020!  Potraktujmy go jako trudną lekcję i z optymizmem zerkajmy w przyszłość. Nadchodzi zupełnie Nowy Rok #2021 Z całego serca chcemy Wam życzyć, aby był to rok zrealizowanych wyzwań i spełnionych marzeń…Życzymy Wam również dużo miłości, ciepła i przede wszystkim ZDROWIA. Dziękuję, że byliście ze mną w 2020 roku. W zeszłym roku w Nowy Rok wchodziłam boso, byliśmy na plaży ⛱ Tym razem Sylwestra spędzimy w domu z najbliższą rodziną. Każdy rok jest zupełnie inną historią. Niech ten nadchodzący będzie historią pełną szczęścia, dobra i wytrwałości – napisała Anna Lewandowska. 

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. Anna Lewandowska ROZBRAJA swoją reakcją