Anna Lewandowska (32 l.) zaskoczyła fanów i opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Fani przyznali, że teraz wiedzą po kim trenerka odziedziczyła urodę. Maria Stachurska przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami.

Anna Lewandowska rozwiewa plotki o trzeciej ciąży!

Anna Lewandowska na zdjęciu z mamą

Anna Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą, jednak nie pokazuje twarzy córek na Instagramie. Trenerka chroni prywatność swoich bliskich i nie często można zobaczyć zdjęcia z jej rodzicami. Lewandowska postanowiła zrobić wyjątek i przy okazji podkreśliła, że jest bardzo dumna z mamy.

Anna Lewandowska pokazała MAGICZNY ogród swojej mamy

Lewa opublikowała zdjęcie z Marią Stachurską. Teraz dokładnie widać, po kim odziedziczyła urodę. Jej mama Maria przeszła sporą metamorfozę. Przez długi czas rodzicielka Ani miała krótkie i ciemne włosy. Teraz zdecydowała się na zmianę – postanowiła je zapuścić i przefarbowała się na jasny blond.

Kochani, jestem ogromnie dumna, że mogę Wam dziś  przedstawić dzieło mojej MAMY – książkę o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej z Auschwitz-Birkenau, której proces beatyfikacji rozpoczął się w 1993 roku. Na pewno część z Was zna historię tej wyjątkowej kobiety, której siła i oddanie pozwoliły odebrać wiele porodów i uratować małe istnienia w Oświęcimiu – zaczęła Ania.

Anna Lewandowska pochwaliła się sukcesem mamy. Maria Stachurska jakiś czas temu wyreżyserowała film dokumentalny, a teraz wydała książkę o położnej w Auschwitz, która przy okazji była jej ciocią.

Mama Anny Lewandowskiej została REŻYSERKĄ! Dziś premiera

Stanisława Leszczyńska była ciocią mojej mamy i to właśnie dzięki mojej mamie możemy dziś poznać bliżej jej biografię, jej naprawdę trudną, ale niezwykłą historię. W książce znajdziecie wiele niepublikowanych wcześniej faktów i informacji o kobiecie, która nigdy nie straciła wiary ani poczucia sensu swojej pracy. Mamo, dziękuję i gratuluję! – dodała Lewandowska.

W komentarzach Internauci gratulowali mamie Lewandowskiej i przyznali, że trenerka odziedziczyła po niej dobre geny.

  • O rany, nie wiedziałam, że to twoja mama. Masz dobre geny Aniu.

  • Gratulacje z całego serca dla mamy.

  • Tylko pogratulować takiej Mamy.

  • Pięknie.

  • Prześliczne kobietki – czytamy.

Widzicie podobieństwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna i Robert Lewandowscy CAŁUJĄ się na świątecznym zdjęciu z córkami

Anna Lewandowska przyjechała na święta! „Trochę czasu w Polsce”

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. Anna Lewandowska ROZBRAJA swoją reakcją

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na śniadaniu.

Uśmiechnięta Anna Lewandowska, fot. AFPS.

Anna Lewandowska na czerwonym dywanie.

Anna Lewandowska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej już tak nie wygląda.

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, fot. AKPA.