Anna Lewandowska (31 l.) jest nie tylko mistrzynią karate, ale i mistrzynią organizacji i planowania. Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko kobietą biznesu, ale też mamą. Musi więc zwinnie zarądzać czasem – tak, by wszystko ogarnąć i niczego nie przeoczyć.

Rzadko widujemy Annę Lewandowską w dżinsach – ale gdy już je założy, wygląda OBŁĘDNIE!

Fanki Anny idą jej tropem – wiele z nich stara się zarządzać mądrze swoim czasem. Nic dziwnego, że publikacja, którą dziś pochwaliła się Lewandowska, wzbudziła w grupie fanek trenerki ogromne emocje.

Anna Lewandowska pokazuje okładkę kalendarza na 2010 rok

Dziś trenerka pokazała na swoim Intagramie okłądkę nowego kalendarza na 2010 rok. Widzimy na nim Annę w żółtej, słonecznej bluzce. Trenerka siedzi na drewnianym podeście, w tle widać wielki słój z ozdobną trawą. Prosta kompozycja okładki (a przede wszystkim uśmiech Anny) od razu spodobały się znajomym i podpiecznym Lewandowskiej.

NOWY KALENDARZ 2020🤭💥💥💥
Rok to prawdziwy skarbiec bezcennych chwil. Bezcenna jest każda chwila życia, a żadnego dnia nie da się przeżyć ponownie! Każdy miesiąc to nowe wyzwania. Jak wyznaczać cele na nowy rok?
Kochani, Mogę już oficjalnie podzielić się z Wami informacją, że 18 WRZEŚNIA odbędzie się premiera mojego nowego kalendarza „Twój Rok 2020. 12 kroków do pełni życia”
Czekacie ze mną ?🤭🤗🥰 – pyta Anna.

Anna Lewandowska zdradza sposób na CELLULIT. Ona też z nim walczy!

Cudny taki subtelny 😍 – odpowiada Monika Pyrek.

Ale ładny!!! – ekscytuje się Kasia Burzyńska-Sychowicz.

Lubicie planować? Kupicie sobie kalendarz Ani Lewandowskiej, żeby trzymać swoje życie w ryzach?

 

Warszawa, 05.04.2019, Premiera magazynu Forbes Women, wydawnictwo Rinigier Axel Springer,
N/z. Anna Lewandowska, Image: 436564839, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Forum