Anna Lewandowska ma dopiero 31 lat, a już zdążyła zrobić oszamiającą karierę. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate dziś jest głównie kobietą biznesu. Prowadzi wiele firm, wciąż ma nowe pomysły. Niedawno wypuściła na rynek swoje kosmetyki. Dziś często wspomina, że upór, determinację i pracowitość zawdzięcza sportowi. Bo to karate w dużej mierze wychowało Lewą.

Robert Lewandowski bawi się z córką – Klara nie może narzekać na NUDĘ

Dziś na Instagramie trenerki pojawił się motywujący wpis. Ania wspomina czasy, gdy trenowała na macie w kimono. Nie kryje, że czasami tęskni do tamtego klimatu:

Czasem łapie mnie TĘSKNOTA do tej ADRENALINY na macie oraz za tymi ludźmi, z którymi tyle lat trenowałam – pisze Lewandowska.

Potem Anna dokłądnie opisuje, jakie cechy charakteru wyrobił w niej sport. Jak zmienił ją jako człowieka i kobietę. I tak z osoby roztrzepanej dzięki treningom i dyscyplinie Anna stała się osobą punktualną.

Nauczona podporządkowywania treningom innych planów, teraz podporządkowuję się swoim obowiązkom, które uznałam za priorytetowe – pisze.

Kosmetyki Anny Lewandowskiej Phlov są już na rynku – ile kosztują?

Lewa nie raz wspominała, że jako młoda dziewczyna była buntowniczką. Sport nauczył ją pokory i dyscypliny:

szanuję nadrzędne wartości i zasady, znam swoje obowiązki i je wypełniam – podsumowuje Anna.

Karate nauczyło Lewandowską umiejętności przegrywania, zwalczyło kompleksy:

poznałam swoją wartość, wiem, co umiem i namawiam innych, aby NIE WĄTPILI w SIEBIE – pisze Ania. Wspaniałe, prawda?

Klara Lewandowska poszła do przedszkola – Anna opowiada, jak teraz wygląda ich życie w Niemczech

Co jeszcze? Anna pisze, że sport sprawił, iż z zagubionej dziewczyny stała się osobą, która potrafi sobie wyznaczać cele. Co więcej, z filigranowej dziewczynki karate stworzyło silną kobietę o ciele sportowca. Dzięki sportowi Anna nie boi się bólu:

WNIOSEK: potrafię stawić czoła trudnościom – podkreśla trenerka.

I w końcu: z osoby „przeciętnej” sport zamienił Lewą w osobę zdobywającą medale.

Anna Lewandowska w skąpym kostiumie kąpielowym. Możecie zobaczyć jej TATUAŻ

WNIOSEK: ciężka praca została nagrodzona – pisze Anna.

To chyba jeden z najciekawszych wpisów na Instagramie trenerki. Może i Was zainspiruje?

View this post on Instagram

Back in time? Sometimes I miss this adrenaline rush and people I have trained with for so many years❤ Warriors 💪🏻 Although I am happy about where I am now and what i do…. _______________________________ Powrót do PRZESZŁOŚCI ?🥋 Czasem łapie mnie TĘSKNOTA do tej ADRENALINY na macie oraz za tymi ludźmi, z którymi tyle lat trenowałam❤ WOJOWNICZKI tak mają💪🤷‍♀ Choć CIESZĘ SIĘ z tego w jakim miejscu jestem i jak wygląda moja PRACA … JAK ZMIENIŁ MNIE SPORT ?🥋 ⚫roztrzepana > punktualna WNIOSEK: wiesz, kiedy i gdzie masz być. Nauczona podporządkowywania treningom innych planów, teraz podporządkowuję się swoim obowiązkom, które uznałam za priorytetowe. ⚫buntowniczka > zdyscyplinowana WNIOSEK: szanuję nadrzędne wartości i zasady, znam swoje obowiązki i je wypełniam. ⚫z dziewczyny chcącej wygrywać > w kobietę umiejącą przegrywać. WNIOSEK: porażki się zdarzają każdym, ale to one motywują do pracy nad sobą. ⚫żyjąca z dnia na dzień, bez planów, łapiąca co przyniesie dzień > zorganizowana i konsekwentna w działaniu WNIOSEK: wiem, co mam zrobić, planuję przyszłość, zakładam różne scenariusze i rozwiązania, wytrwale dążę do realizacji planów. ⚫kompleksy > pewność siebie WNIOSEK: poznałam swoją wartość, wiem, co umiem i namawiam innych, aby NIE WĄTPILI w SIEBIE. ⚫zagubienie > cel i wizja w życiu WNIOSEK: znam swoje słabości i mocne strony, wiem, czego chcę dążene do celu ⚫filigranowa dziewczynka > w sportowiec WNIOSEK: zapracowałam na swoje mięśnie i zdrowe ciało, wiem, że mam siłę i mogę pokonać wiele trudności. ⚫lęk przed bólem > w siłę fizyczną przekładająca się na siłę psychiczną WNIOSEK: potrafię stawić czoła trudnościom. ⚫jestem przeciętna > w zdobywam medale WNIOSEK: ciężka praca została nagrodzona Wasza Ann🥰 #annalewandowska #karate #sport #budo #dojo

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

scena z: Anna Lewandowska, Radzimir Dębski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Mariusz Wlazły, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Marcin Gortat, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA