Anna Lewandowska wypuściła na rynek kolejną markę. Tym razem trenerka wkroczyła na obszar beauty – marka jej kosmetyków, które dziś trafiły do sprzedaży, nosi nazwę Phlov.

Co znaczy Phlov? Kosmetyki Anny Lewandowskiej

Na stronie nowej marki trenerki znajdujemy wyjaśnienie nazwy kosmetyków:

Czym jest flow? To bycie tu i teraz. Stan przyjemnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie one były dla nas inspiracją przy tworzeniu Phlov [czytaj: flō] – marki naturalnych, wegańskich i innowacyjnych kosmetyków, która redefiniuje sposób dbania o skórę. Jako pierwsi w Polsce wykorzystujemy odkrycie z dziedziny neuronauki – istnienie połączenia BRAIN-SKIN. To prawdziwa kosmetyczna rewolucja – czytamy.

Anna Lewandowska świętuje z rodziną na Oktoberfest. Na jaką stylizację w tym roku postawiła polska trenerka?

Lewandowska nie stworzyła nowych produktów sama. W tworzeniu kosmetyków pomagał jej sztab ludzi na czele z Justyną Żakowską-Bodnar. W notce na stronie kosmetyków możemy przeczytać, że nad stworzeniem marki panie pracowału prawie trzy lata.

Ceny kosmetyków Phlov Anny Lewandowskiej

Wszystkie produkty marki Phlov można będzie kupić w sklepie internetowym. Jakie są ceny produktów?

Kosmetyki Anny Lewandowskiej nie są na pewno produktami z niskiej półki cenowej, z drugiej strony nie jest to też żaden ekskluzywny „high end”. Przykładowo ele do mycia z efektem mikrozłuszcającym kosztują 49 zł. Mgiełkę tonizującą kupicie za 59 zł, tyle samo trzeba zapłacić za żel do mycia twarzy z technologią mikropiany.

Nieco droższe są sera – tu ceny wynoszą ok. 100 zł. Tyle samo trzeba zapłacić za maskę błyskawicznie upiększającą.

Najbogatsze Polki – Kulczyk na 1. miejscu, milionerkami są też Lewandowska i Chodakowska

Najdroższy kosmetyk w ofercie Anny Lewandowskiej kosztuje 159 zł i jest to booster odmładzający.

Nowa marka Lewandowskiej oznacza, że aktywna do tej pory w branży fitness gwiazda ma aspiracje być obecna tam, gdzie klientki są gotowe płacić naprawdę duże pieniądze. Lewa nie jest pierwszą gwiazdą, która stworzyła brand kosmetyczny. Swoje marki urodowe mają też między innymi Kinga Rusin i Ewa Chodakowska.

Czytaj też:

Ewa Chodakowska wciąga do show-biznesu siotrzeńców -Vanessę i Alexa (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest – tym razem uwagę przyciągnął strój piłkarza! (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska w skąpym kostiumie kąpielowym. Możecie zobaczyć jej TATUAŻ

 

View this post on Instagram

To już dziś, już teraz! Złap swój Phlov! Kochani, razem z moim Teamem specjalistów stworzyliśmy dla Was NOWY, wspaniały produkt 👉 @phlov_by_anna_lewandowska Przeszło dwa lata pracy i mamy to! Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI ➡️innowacyjne ➡️naturalne ➡️wegańskie W ten projekt włożyłam mnóstwo czasu i … jeszcze więcej serca. 1000% zaangażowanie było niezwykłym wyzwaniem, którego efekty przeszły najśmielsze oczekiwania🤗😍, o czym, mam nadzieje, przekonacie się same! Każdy szczegół: skład, zapach, konsystencja zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Korzystaliśmy (uwaga!) z NAJLEPSZYCH surowców na świecie! To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią🤗 Idźmy dalej! Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉ To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii! Kosmetyki Phlov są PEŁNOWYMIAROWE ❤️👌 ZAPRASZAM CIĘ na oficjalną stronę www.phlov.com zamów SWOJE Phlov w przedsprzedaży! Tak na idealne rozpoczęcie Twojego dnia😘 ZACZYNAMY 💥💥💥💥💥💥 ____________________ It's today! Catch Your Flow! My dear followers: With my team of specialists I have created another wonderful product – @phlov_by_anna_lewandowska After 2 years of work, it’s finally here! Innovative, natural and vegan cosmetics! I am so glad to present my product. #zlapswojflow #phlov #flow #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA