Robert Lewandowski (31 l.) i Anna Lewandowska (31 l.) zostali rodzicami 2,5 roku temu. Na świat przyszła córeczka Klara, która odmieniła ich życie. Mimo że oboje są bardzo zapracowani, poświęcają jej każdą wolną chwilę. Trenerka pokazała na Instastories nagranie z jesiennego, rodzinnego spaceru. Zobaczcie zabawę taty z córką.

Zakochana Anna Lewandowska z Robertem na randce w Portofino (ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski bawi się z Klarą

Robert postanowił zapewnić córce niezapomniane wrażenia podczas spaceru. Wziął ją na ręce i kołysał w różne strony. Dzieciaki uwielbiają takie zabawy.

Nie możemy się napatrzeć na Klarę – jest już taka duża! Pamiętamy, jak była jeszcze niemowlakiem. Na nagraniu ubrana jest w czarny płaszczyk, brązowe botki, a włosy związane ma w kitkę na czubku głowy.

Trudny poród Anny Lewandowskiej

Nie zawsze jednak w życiu pary było tak kolorowo. Piłkarz zdradził, że poród Ani był bardzo trudny. Wcześniej cierpiała na chorobę, przez którą musieli czekać ze staraniem się o dziecko.

To wszystko trwało około trzydziestu godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej… Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.

ZOBACZ TAKŻE:

WOW! Zdolna bestia, Klara Lewandowska zrobiła urocze zdjęcie rodzicom

Klara Lewandowska poszła do przedszkola – Anna opowiada, jak teraz wygląda ich życie w Niemczech

Anna Lewandowska chciała zostać mamą wcześniej – nie mogła przez tajemniczą chorobę

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

▶️Wczoraj w pytaniach na INSTA STORY pytaliście mnie jakie książki czytam🤭... Hehe kiedyś zdecydowanie MIAŁAM więcej czasu, teraz jako MAMA jestem na etapie... Baśni bajki, opowiastki…😁🤭 Czytanie książek pobudza i rozwija wyobraźnie. Pewnie rodzice dobrze znacie Pucia🤭😁? Klara uwielbia jego przygody! Dlatego tym bardziej jest mi niesamowicie miło, że @babybyann został jednym z patronów medialnych najnowszej części! Szerzenie wspólnego czytania to ważna sprawa! A jakie książki lubią Wasze dzieci? 🙌 A może drogie mamy chciałybyście kiedyś spotkać się na wspólnym czytaniu ulubionych książek?📚📙 #annalewandowska #healthyplanbyann #work #babybyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfeście fot. Forum/REUTERS

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce fot. Forum/REUTERS