Anna Lewandowska (31 l.) jest w drugiej ciąży, o czym dowiedzieliśmy się w środę podczas meczu, gdy Robert Lewandowski wykonał tzw. „cieszynkę”. Teraz pokazała zdjęcie z treningu. Internautki już dostrzegają brzuszek.

Anna Lewandowska dodała na Instagram PIERWSZE zdjęcie od ogłoszenia CIĄŻY

Anna Lewandowska w drugiej ciąży – widać brzuszek

Anna pokazała fotkę zrobioną po treningu. Zapewniła, że nadal jest aktywna, ale dobiera ćwiczenia do swojego stanu.

Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku!
Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR.

Anna Lewandowska w ciąży – zdjęcie po treningu na Instagramie

View this post on Instagram

Training done 💪 what about training during pregnancy? Absolutely! You know me since a long time and you know that i have a lot to say regarding this topic 🥰 ____________________ Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać). Co na początek? ➡️Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa. ➡️Jeśli wcześniej prowadziłaś siedzący tryb życia, wprowadzaj trening stopniowo, pod czujnym okiem lekarza i najlepiej dopiero od 12. tygodnia ciąży. Jeżeli nie jesteś pewna jakie ćwiczenia wykonywać w poszczególnym trymestrze, możesz także skonsultować się z trenerem personalnym i poprosić go indywidualny program treningowy ➡️BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki! #annalewandowska #secondtrimester #pregnant #pregnantworkout #dietbyann #fitmama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Fanki komplementują jej wygląd. Widzą, że promienieje. Można dostrzec malutki brzuszek.

Pięknie wyglądasz tak trzymaj dużo zdrowia kochana

Jak Ty pięknie wyglądasz Aniu! 😍❤️ Gratulacje dla Was z całego serca 💕😚

Troszkę już widać 😉😍

A Wy, o ile nie ma ku temu przeciwwskazań, trenujecie w ciąży?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska zabrała Klarę w góry: Teraz zasłużony reset – pisze trenerka

Anna Lewandowska: Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona

Marki wykorzystują drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich do swojej promocji – zobaczcie najlepsze reklamy

Anna Lewandowska na meczu fot. Imago Sport / Forum