Anna i Robert Lewandowscy mieli ostatnio wyjątkowo napięte kalendarze – trenerka wzięła m.in. udział w kampanii marki Apart, której przeróbka stała się hitem sieci oraz pojawiła się na okładce magazynu Elle. Z kolei piłkarz odebrał prestiżowe wyróżnienie – złotą piłkę. Nic więc dziwnego, że cieszy ich chwila wypoczynku w rodzinnych stronach.

Anna Lewandowska wydała oświadczenie: „Nie będę bronić siebie ani okładki Elle”

Anna Lewandowska – święta w Polsce

Anna i Robert na co dzień mieszkają w Niemczech, jednak Boże Narodzenie postanowili spędzić w Polsce. Wizyta w kraju nie mogła obyć się bez relacji na Instagramie, gdzie słynna trenerka pochwaliła się przyjazdem nad Wisłę.

Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć zrelaksowaną parę. Anna obejmuje półnagiego Roberta. Całość opatrzyła krótkim wpisem zapowiadającym chwile wytchnienia.

Anna Lewandowska rozwiewa plotki o trzeciej ciąży!

Christmas is coming… 🤩 W końcu trochę czasu dla siebie, trochę czasu w Polsce ❤ najlepiej 👨‍👩‍👧‍👧 – napisała na Instagramie Ania. 

Fani pary nie kryli zachwytu.

  • Wspaniały czas razem.
  • Znam to! Wszędzie dobrze, ale w domu w Polsce najlepiej.
  • Cieszcie się sobą, miłego czasu dla Was.

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Na zdjęciu widać, że na palcu Anny lśni wielki pierścionek. To niejedyna biżuteria, na którą zdecydowała się Lewandowska – w jej uszach możemy dostrzec kolczyki – koła, które nawiązują stylistyką do gorących trendów lat 2000.

 

 

 

Anna Lewandowska we wzorzystym płaszczu

Anna Lewandowska/fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska w bikini fot. The Mega Agency / Forum

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA