Anna Lewandowska wraz z córkami, Klarą i Laurą, są już gotowe do dzisiejszego meczu, w którym wystąpi Robert Lewandowski. Trenerka pokazała, jak się przygotowały.

Tak odważnego zdjęcia Anna Lewandowska dawno nie dodała! I oberwała… „Psujecie młodych ludzi”

Anna Lewandowska z córkami kibicuje mężowi

Dziś finał Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się ze sobą Paris Saint-Germain i Bayern Monachium. W tej drugiej z drużyn gra oczywiście Robert Lewandowski. Piłkarz zdobył bramki w każdym ze spotkań tej edycji LM, więc zostanie okrzyknięty królem strzelców. Być może, jeśli zdobędzie jeszcze dwie bramki, wyrówna należący do Cristiano Ronaldo, rekord siedemnastu goli w jednej edycji tych rozgrywek.

Ostatnio Anna Lewandowska składając urodzinowe życzenia mężowi życzyła mu właśnie, żeby podczas dzisiejszego meczu spełnił swoje sportowe marzenie. Teraz pokazała, jak wraz z córkami przygotowały się do meczu. Klara i Laura to prawdziwe kibicki!

Finał Ligi Mistrzów – gdzie i kiedy oglądać?

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się niedzielę, 23 sierpnia na Estadio da Luz w Lizbonie. Spotkanie ma rozpocząć się o godzinie 21:00. Transmisję będzie można oglądać na: Polsat Sport Premium 1 oraz TVP1, a także w internecie: na stronie tvpsport.pl oraz na platformie Ipla (dostęp po zakupie abonamentu).

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska ma smykałkę do urządzania wnętrz. Fotel, w którym siedzi Klara robi FURORĘ

Fani są zdania, że Ewa Farna na wakacyjnej fotce wygląda jak… Anna Lewandowska!