Dawno temu, jeszcze w pierwszych odcinkach „M jak miłość”, Anna Mucha (39 l.) mogła pochwalić się krótką czupryną. Z czasem jednak zapuściła włosy i od dłuższego czasu jest wierna fryzurze. Aktorka ma brązowe włosy za ramiona i najczęściej nosi je rozpuszczone, czasem związuje w kucyk. Tym razem na jej głowie możemy zobaczyć coś innego.

Anna Mucha wygląda dziś lepiej niż w Playboyu

Anna Mucha w rudych włosach!

Aktorka odmieniła swój wygląd i ma nowy kolor włosów! Nie jest to zmiana o kilka tonów, a porządna metamorfoza! Okazuje się, że to na potrzeby serialu, w którym niedługo będziemy mieli szansę oglądać Muchę.

Już oficjalnie. Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha (prawie), a wszystko to od nowego sezonu @wrytmieserca.official. Dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę. Dziękuje producentom i @polsatofficial. Ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń! Mam piękną, naturalną perukę …! – poinformowała.

Choć to tylko peruka, o czym Anna Mucha poinformowała w opisie, to fanom aktorki podoba się taka zmiana wizerunku. Trzeba przyznać, że w tych włosach wygląda naprawdę naturalnie. Zorientowalibyście się, że to peruka?

Super Ci w tych włosach

Ruda! Ogień

Bardzo ładnie Ci w tym kolorze

Absolutnie wspaniale

Ładnemu we wszystkim ładnie

Super stylizacja! 10 lat młodziej, jak nastolatka!

ZOBACZ TEŻ:

Anna Mucha kipi seksapilem obok samochodu Wojewódzkiego. A jednak wróciła do niego?

Wybrano najpiękniejszego mężczyznę na świecie. Dla wielu osób to wielkie zaskoczenie

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Anna Mucha/fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Mucha/fot. Baranowski/AKPA