Anna Mucha (40 l.) w 2003 roku dołączyła do obsady serialu „M jak miłość”. Od tamtej pory minęło trochę lat. Aktorka poczuła nostalgiczny nastrój i opublikowała na swoim profilu archiwalne zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej. Bardzo się zmieniła?

Anna Mucha rozpala zmysły na nowym zdjęciu: „Petarda”

Anna Mucha na zdjęciu z przeszłości

Anna Mucha od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. W przeszłości, gdy nosiła krótkie włosy stroniła od wyrazistego makijażu. Nie tylko fryzura aktorki uległa zmianie na przestrzeni lat. Ania polubiła podkreślanie swojej urody i kobiecych kształtów. Mucha z powodzeniem łączy karierę zawodową z macierzyństwem.

Stylista fryzur pokazał Annę Muchę po metamorfozie. Polska J.Lo!

Aktorka opublikowała na Instagrama zdjęcie, które zrobiono 17 lat temu! Ania ma krótko obcięte włosy i jest ubrana w wygodny, czarny komplet. Mucha ma powody do świętowania – uczciła ważną rocznicę w życiu zawodowym, która otworzyła jej drzwi do kariery aktorskiej.

A czy Wy wiecie, że dokładnie 25.11.2003 czyli, och! tylko chwile temu! Jakby to było wczoraj, zadebiutowałam w @mjakmilosc.official. Do dziś pamiętam swój pierwszy dzień zdjęciowy. @katarzynacichopek pamiętasz? To początek pięknej przygody i przyjaźni. Dziękuje Widzom, Produkcji i wszystkim dobrym duchom! A co do flaszki, to chyba ją dziś wypiję. W końcu jest okazja – napisała aktorka.

Pod postem pojawiła się masa komentarzy od fanów Anny Muchy. Internauci przyznali, że świetnie pamiętają odcinek w którym pojawiła się Magda Marszałek – postać, w którą wciela się aktorka. Fani nie szczędzili komplementów w stronę Muchy.

  • Cudownie tak wrócić do takich miłych początków.

  • Taką Magdę Marszałek pamiętam, polubiłem ją od pierwszego odcinka.

  • Piękna kobieta.

  • Do dziś jesteś najlepsza.

  • Nic się nie zmieniłaś.

  • Dalej piękna i młoda – czytamy.

A Wy, jak uważacie?

Ania przez lata bardzo się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha chce być jak Kim Kardashian! Pozuje TOPLESS na rajskiej wyspie

Anna Mucha chciała przerwać CIĄŻĘ. Miała tabletki w rękach

Małgorzata Rozenek z Anną Muchą i Zofią Zborowską gwiazdami nowego filmu Patryka Vegi

Anna Mucha w eleganckiej stylizacji na ściance.

Anna Mucha, fot. AKPA.

Seksowna Anna Mucha jako jurorka programu "Dance dance dance".

Anna Mucha, fot.AKPA.

Anna Mucha w odważnej kreacji na imprezie branżowej.

Anna Mucha, fot. Podlewski/AKPA.