Julia Wieniawa (20 l.) niedawno zdradziła za pośrednictwem Instagrama, że do kin wchodzi kolejny film z jej udziałem. Aktorka ku uciesze młodszej części fanów wystąpiła w roli aktorki dubbingowej i podłożyła głos pod jedną z głównych postaci w animacji „Salma w Krainie Dusz”. Film wejdzie do kin już 8 listopada. Oprócz Julii w obsadzie bajki pojawił się Tomasz Kot.

Julia Wieniawa o operacji nosa; zdradziła, czy pójdzie pod skalpel

Julia Wieniawa podłożyła głos w bajce „Salma w Krainie Dusz”

Julia pojawiła się na premierze animacji „Salma w Krainie Dusz„. Aktorka wyglądała obłędnie w różowo złotej kreacji. Sukienka pięknie błyszczała się z daleka. Uważamy, że byłaby idealną propozycją na nadchodzącego sylwestra. Wieniawa dobrała do sukienki złote sandałki na obcasie składające się z cienkich paseczków. Julia ma słabość do torebek od luksusowych projektantów. Tym razem na ściance pojawiła się z torebką marki CHLOÉ, której cena wynosi około 6 tysięcy złotych.

Mam wspaniałą wiadomość dla mojej najmłodszej widowni. Już 8 listopada do kin wchodzi bajka „Salma w krainie dusz”, gdzie wraz z Tomaszem Kotem mieliśmy przyjemność podłożyć głos głównym bohaterom! Bierzcie rodziców, rodzeństwo, kolegów i przybywajcie!– napisała Julia na Instagramie

O czym jest animacja „Salma w Krainie Dusz„?

„Salma w Krainie Dusz” to bajka produkcji meksykańskiej. Reżyserem animacji jest Carlos Gutierrez Medrano. Film jest „najlepszą kinową propozycją na czas Halloween„, jak wynika z opisu pod oficjalnym zwiastunem.

(…) Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności. „Salma w Krainie Dusz” to pełna wzruszeń animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń – czytamy w jednej z recenzji filmu

Julia Wieniawa

fot. AKPA

Co myślicie, ładna sukienka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Julia Wieniawa przerażona swoim wyglądem, gdy miała 19 lat

Julia Wieniawa o byciu influencerką: telefon to za mało

Julia Wieniawa

fot. AKPA

Julia Wieniawa Tomasz Kot

fot. AKPA

Julia Wieniawa

fot. AKPA

fot. AKPA