Julia Wieniawa (20 l.) mimo że jest dopiero początkującą aktorką i wokalistką, robi ogromną karierę. Ostatnio zaapelowała do młodych kobiet, aby zaczęły stawiać na naturalność. Sama coraz częściej rezygnuje z mocnych makijaży nawet wtedy, gdy ma stanąć na ściance. Zdecydowała się wziąć udział w sesji dla magazynu „JOY”, podczas której praktycznie nie była pomalowana.

Weronika Rosati jest zafascynowana Julią Wieniawą

Julia Wieniawa bez makijażu w JOYu

Dlaczego Julia zdecydowała się na taką sesję zdjęciową?

Moja makijażystka namawiała mnie na ten ruch od dawna, ale ja się wstrzymywałam. Też przecież musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu. Poprzez te fotografie chciałam pokazać innym, że powinniśmy polubić siebie. Skoro ja pozowałam tak na sesji zdjęciowej – czyli wbrew standardowym regułom – to one też mogą robić to na co dzień.

Zdradziła, że nie zawsze akceptowała siebie.

Dwa lata temu nosiłam doczepiane rzęsy. Robiłam sobie też bardzo długie, żelowe paznokcie. Wydawało mi się, że nie ma nic w tym złego, bo wszyscy takie noszą. Teraz kiedy patrzę na 19-letnią siebie – łapię się za głowę. Z daleka przecież widać, że mam pająki na oczach i aż mi wstyd za siebie. Ale miałam taki etap, nie wyprę się go. Wtedy o wiele gorzej jadłam i gorzej wyglądałam. Nie czułam się dobrze w swoim ciele, dlatego tymi  „upiększaczami” tuszowałam brak pewności siebie. Dziś wiem, że to błędne myślenie. Naturalność jest najbardziej sexy. Wielu facetów też tak uważa. I jestem o tym przekonana, bo koledzy mówili mi komplementy, kiedy występowałam akurat saute.

Julia Wieniawa opowiada o swoim makijażu i chodzeniu bez make-up’u

Julia została zapytana o swoją wymarzoną rolę.

Jako pierwsze przyszły mi na myśl role narkomanki lub dziewczyny chorej psychicznie. Uwielbiam wyzwania, więc marzę o bohaterce, która będzie wymagała ode mnie przemiany. Mogłabym też zagrać w musicalu, bo musiałabym się przygotować wokalnie i tanecznie. Nie obraziłabym się, gdyby ktoś zaproponował mi rolę Baby w „Dirty Dancing”. Kocham ten film.

Cały wywiad przeczytacie w listopadowym JOYu.

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Wieniawa o byciu influencerką: telefon to za mało

Fani na widok Julii Wieniawy w bikini: SZTOS!

Mama Julii Wieniawy ROZKRĘCI karierę Weroniki Rosati. POTWIERDZONE!

Julia Wieniawa fot. AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa fot. Forum

premiera filmu "(Nie)znajomi"

Julia Wieniawa fot. AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa fot. AKPA

Julia Wieniawa 2 lata temu fot. AKPA

Julia Wieniawa 2 lata temu fot. AKPA

Julia Wieniawa 2 lata temu fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się listopadowa okładka magazynu JOY z Julią Wieniawą?

1

Tak! W naturalnej wersji Julia wygląda świetnie

2

Szału nie ma...

3

Wolę gwiazdy w mocnych makijażach