Chyba nikt nie wierzy, że Britney Spears (38 l.) wróci jeszcze do nagrywania muzyki. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie udostępnia filmiki z ćwiczeniami, albo takie, na których pokazuje jak tańczy. Najnowsze wideo na profilu Spears może być drastyczne, gdyż dokładnie widać i SŁYCHAĆ moment, w którym złamała kość w stopie.

Britney Spears miała mały WYPADEK! Piosenkarka się połamała

Britney Spears pokazała filmik, na którym złamała nogę

Britney Spears w show-biznesie jest od wielu lat. Gwiazda w młodym wieku została rzucana na głęboką wodę i nie wyszło jej to na dobre. Uzależnienia od alkoholu, załamanie psychiczne a w efekcie końcowym dramatyczne zgolenie włosów na łyso musiało odbić się na jej zdrowiu.

Gwieździe udało się wyjść na prostą. Cały czas może liczyć na wsparcie swojego partnera, Sam’a Asghari, z którym spotyka się od 4 lat – mężczyzna jest zawsze obok niej. To on na nowo zaszczepił w niej miłość do aktywności fizycznej.

Britney Spears pokazuje jak naprawdę wygląda jej sylwetka w skąpym bikini (WIDEO)

Wszystko wskazywało na to, że Brit ostatnimi czasy powróciła do swojej ogromnej pasji, czyli tańca. Spears udostępniła wideo, na którym tańczy jak natchniona, a po chwili słuchać i widać moment w którym … łamie kość w stopie.

Gwiazda wysoko podskakuje, po czym gwałtownie upada trzymając się za stopę.

Britney Spears nie zachwyca bez retuszu?

Nie tańczyłam od sześciu miesięcy, więc nie brakowało mi energii w tym miejscu. A tak… wiem, że jestem boso. Nie śmiejcie się, ale dzięki temu mam lepszą przyczepność do podłogi. Ps. Słyszycie, gdzie złamałam nogę? Przepraszam, że tak głośno – napisała Spears pod filmem

Britney Spears ma nogę w gipsie

W sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jeden z fanów dodał, że również w podobny sposób złamał kość w stopnie – z tym że, w jego przypadku było więcej płaczu, a mniej machania włosami.

Partner Brit udostępnić zdjęcie ze szpitala. Nie obyło się bez gipsu, jednak mężczyzna robił wszystko, by podnieść na duchu swoją ukochaną. Podpisał nawet jej gips. Teraz na nodze Brit widnieje napis – Silniejsza.

Kiedy coś sobie łamiesz, to zrasta się silniejsze, zwłaszcza, kiedy jesteś moją Dziewczyną. Moja lwica złamała sobie kość śródstopia, kiedy robiła to, co kocha, czyli tańczyła. Życzę jej jak najszybszego powrotu do zdrowia, by mogła skakać, biegać i tańczyć do upadłego – napisał.

Britney Spears

Fot.Instagram/samasghari

My również życzymy piosenkarce szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Britney Spears udostępniła gorące wideo na swoim Instagramie. Wiedzieliście, że gwiazda jest aż tak rozciągnięta?

Dokument o Britney Spears pokazał BRUTALNĄ prawdę o show-biznesie

Chłopak Britney Spears przyłapany z inną kobietą. Mamy zdjęcia! Wiemy kim jest

Britney Spears w bikini

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA