Friz, twórca Ekipy, która odniosła ogromny sukces na YouTubie, wcześniej był w związku z Kingą, z którą nagrał wiele filmów. Rozstali się w atmosferze skandalu, a teraz jego była dziewczyna założyła swój kanał. Opowiedziała o związku z najsłynniejszym youtuberem w Polsce.

EKIPA traci widzów, duży spadek na GIEŁDZIE, a Wardęga oskarża ich o HIPOKRYZJĘ

Była dziewczyna Friza o ich związku

Kinga była związana z Frizem jeszcze kiedy nie był aż tak rozpoznawalny. Zyskał jednak popularność również dzięki filmom z nią. Tym bardziej zaskoczył nagraniem, w którym ogłosił, że się rozstali. Kinga została oskarżona o zdradę, ale jak wyznała, wcale nie miała ona miejsca, bo gdy zaczęła spotykać się z kimś nowym, nie była już z Frizem.

Dziewczyna zdradziła, że im bardziej cyfry rosły, tym ona czuła się gorzej.

W momencie kiedy weszłam w związek z Karolem, czyli z Youtuberem, bardzo mi się to podobało. Cały czas coś się działo, tu nagrać filmik, tu jechać, coś załatwić, nie było tej nudy. (…) Im bardziej to działo się na większą skalę, ja zaczęłam się czuć bardziej materialnie, jak przedmiot, maszynka do zarobku.

Wersow powiększyła BIUST. Nagrała o tym film: „Chciałam to ukrywać przed wami”

Wyznała, że ją to przerosło. W pewnym momencie czuła, że jej uczucia wygasają. Postanowiła zakończyć związek.

Myślałam ok, Kinga tak to ma wyglądać, ale potem zdałam sobie sprawę, że coś jest ewidentnie nie tak, bo zarabiać tak na swojej dziewczynie? No słabo to wygląda. Mnie to po prostu przerosło, zaczęło mi się to nie podobać, chciałam od tego uciec. Wraz jak wyświetlenia rosły, zaczęły gasnąć uczucia (…) Czułam się dosłownie wypalona z uczuć (…) poczułam się w tym wszystkim źle, wolałam zakończyć związek, bo nie ma się co na siłę męczyć w związku. (…) próbowaliśmy rozmawiać, czy to jest moja ostateczna decyzja, ale byłam stanowcza.

Obecnie Ekipa przeżywa kryzys. Na jaw wyszło m.in, to, że obecna dziewczyna Friza, Wersow, bezprawnie używała nie swoje logo. Są coraz bardziej krytykowani. Kinga przyznała, że właśnie to skłoniło ją do powrotu na YouTube.

Ekipa tłumaczy się z filmu Wardęgi. Widzowie nie kupili tłumaczenia Wersow

Wróżycie jej karierę?