Robert Lewandowski przez 10 lat współpracował tylko z jednym agentem, Cezarym Kucharskim, który od początku kariery piłkarskiej doprowadził piłkarza do Bayernu Monachium. Kibice byli w szoku, kiedy okazało się w lutym 2018 roku, że współpraca Kucharskiego z Lewandowskim dobiegła końca.

Cezary Kucharki o Robercie Lewandowskim

Robert Lewandowski mówi o swoich córkach – już widzi pomiędzy nimi różnice

Cezary Kucharski dopiero wczoraj postanowił wyjawić kulisy zakończenia współpracy z Robertem Lewandowskim. W programie „Futbolownia” tłumaczył, że zajmował się całością interesów Roberta: sportowymi, reklamowymi i wszystkimi pobocznymi, tak, by Robert mógł się skupić tylko na piłce nożnej, ale zaznacza, że tam gdzie jest sukces, pojawia się grono życzliwych osób, które trzeba było to filtrować, dla jego dobra.

Stałem się więc niejako wrogiem dla tych wszystkich, którzy chcieli się ogrzać przy Lewandowskim – ocenił.

WOW! TYLE zarabia Robert Lewandowski za wpis na Instagramie – kwota robi wrażenie

W tym przypadku świetnie się sprawdzi stwierdzenie: „Jak niewiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze”. Kucharski uważa, że Robert Lewandowski zażądał od niego dodatkowych pieniędzy:

Mówię o tym pierwszy raz publicznie. To dziś może brzmieć absurdalnie, ale decydującym momentem był ten, kiedy podpisał nową umowę z Bayernem, największą w historii polskiego sportu. Wtedy to Robert zażądał ode mnie dodatkowych pieniędzy z mojej prowizji. Gdy się nie zgodziłem, postanowił zrezygnować ze współpracy. Wiem, że to nieporozumienie było kluczowe, może przelało czarę goryczy między nami. Wiedziałem już, że jeśli mamy w stresie i pretensjach funkcjonować, to raczej nie ma to sensu. Starałem się zdobyć jego zaufanie, to się chyba jednak ostatecznie nie udało – zdradził były agent Lewandowskiego.

Robert Lewandowski WYPROWADZIŁ się z domu? Wszystko przez jego pracę

Robert Lewandowski. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Robert Lewandowski. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Fot. Kurnikowski/AKPA

Cezary Kucharski i Anna Lewandowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Cezary Kucharski i Anna Lewandowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Cezary Kucharski. Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Cezary Kucharski. Fot. Krzemiński Jordan/AKPA