Kim Kardashian (39 l.) ostatnimi czasy ma same problemy na głowie. Ona i Kanye chcą wejść na drogę sądową z byłym ochroniarzem, który zdradził szczegóły z życia pary celebrytów a teraz jej były mąż, Kris Humphries zabrał głos w mediach i w niewybrednych słowach opowiedział o wspólnym życiu z Kim. Niestety, ale nie ma za miłych wspomnień z nią związanych.

Kim Kardashian i Kanye West wchodzą na ścieżkę wojenną z byłym ochroniarzem – szykuje się pozew

Były mąż Kim Kardashian o ich krótkim małżeństwie

Kim Kardashian ma za sobą dwa rozwody – miłość znalazła dopiero przy boku rapera, Kany’ego Westa. Kardashianka w 2011 roku związała się w koszykarzem – Krisem Humphriesem. Ich krótkie małżeństwo trwało jedynie 72-dni a Kris dopiero po siedmiu latach od rozwodu postanowił opowiedzieć, co działo się w ich związku. Będziecie zaskoczeni!

Kim i Kris zdecydowali się na ślub w sierpniu 2011 roku – dwa miesiące później celebrytka wniosła pozew o rozwód. Co takiego wydarzyło się w ich związku?

Były sportowiec napisał list otwarty, który ukazał się na łamach portalu sportowego The Players’ Tribune. Mężczyzna w swoim wpisie zdradził, jak wyglądało jego krótkie małżeństwo z Kim. Przyznał, że ich uczucie nie było udawane, jak zarzucały mu media plotkarskie. Kris zdradził, że jego i Kim połączyła prawdziwa miłość, choć podkreślił – że te dwa miesiące miały być „brutalne i zawstydzające”. Nie poradził sobie z oczekiwaniami Kim?

Kim Kardashian z byłym mężem, Krisem Humphries.

Kim Kardashian z byłym mężem, Krisem Humphries, fot.Forum/Eaglepress.

Powinienem był wiedzieć, w co się pakuję. Byłem zdecydowanie zbyt naiwny wobec tego, jak bardzo moje życie miało się zmienić – dodał.

Kris miał obawy, że przez związek z taką celebrytką jak Kim Kardashian – która nie szczędziła skandali w mediach – jego kariera sportowca zostanie pominięta i zacznie być opisywany jedynie jako jej partner. Ich związek nie potrwał jednak długo a Kim zdecydowała, że do siebie nie pasują.

Kardashianka jak do tej pory nie skomentowała nowych wieści na swój temat.

Myślicie, że odpowie byłemu mężowi ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian zaproponowała pomoc PROTESTUJĄCEJ, po tym, jak zobaczyła jej zdjęcia

Kim Kardashian zdradziła, jak wygląda jej plan treningowy – jest moc piszą fani.

Kim Kardashian i Kanye West świętują 6. rocznicę ślubu – jak się poznali i co zrobił raper po pierwszym seksie z celebrytką?

Kim Kardashian pokazała swoje kształty w obcisłej stylizacji.

Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian w obcisłej spódnicy.

Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.