Kim Kardashian (39 l.) ujawniła, w jaki sposób pozostaje w formie w czasie domowej kwarantanny. Celebrytka pokazała swój plan treningowy i zdradziła, że dzięki tym ćwiczeniom w dalszym ciągu może pochwalić się szczupłą sylwetką. Opróćz tego Kardashiana ostro się pilnuje i nie opuszcza diety i zdrowego jedzenia.

Kim Kardashian i Kanye West świętują 6. rocznicę ślubu – jak się poznali i co zrobił raper po pierwszym seksie z celebrytką?

Kim Kardashian dzięki tym ćwiczeniom pozostaje w formie

Kim Kardashian jakiś czas temu postanowiła, że zacznie się odchudzać i regularnie ćwiczyć. Zapowiedziała, że do swoich 40. urodzin, które będą w październiku, chce jeszcze zrzucić na wadze. Kardashianka z uporem trzyma się swoich postanowień i nie odpuszcza sobie nawet teraz, gdy władze w USA zachęcają do utrzymania dystansu społecznego i pozostania w domach z powodu koronawirusa.

Tak wyglądają poranne ĆWICZENIA Kim Kardashian. Towarzyszyła jej trenerka personalna (ZDJĘCIA)

Jak wiadomo, przez ciągłe przesiadywanie w domach z nudy możemy zacząć więcej jeść, jak np. Cardi B (więcej TUTAJ) – u Kimmy to nie przejdzie. Celebrytka pilnuje diety – u niej wszystko jest organiczne i bez glutenu.

Oprócz tego Kim regularnie ćwiczy ze swoją trenerką personalną – teraz zdradziła, jakie ćwiczenia wykonuje, by cały czas cieszyć się szczupłą i smukłą sylwetką.

Najcięższy trening w całym moim życiu – podpisała zdjęcie celebrytka.

Trening Kim Kardashian zaczyna się od 15 minut na bieżni. Później Kim zakłada obciążającą kamizelkę i robi 4 kolejne rundy. Następnie Kim pracuje nad pośladkami i korzysta z taśmy, która stwarza większy opór. Na koniec 100 powtórzeń ćwiczenia, które nazywa się wspinaczka górska, 60 przysiadów TRX i 10 ćwiczeń typu burpees (pchnięcie przysiadowe).

Trenerka Kim wyjaśniła, że Jej treningi zmieniają się w zależności od aktualnych celów budowy ciała i wydajności – jednak główne założenie jest takie, by Kim ćwiczyła regularnie.

A Wy, staracie się ćwiczyć regularnie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian znów jest BLONDYNKĄ – tym razem wygląda jednak inaczej niż wcześniej

Zosia Ślotała wyprawiła swojemu synkowi wymarzone urodziny. Zadbała o wszystkie szczegóły, jak Kim Kardashian

Kim Kardashian pozuje NAGO. WOW, co za figura – piszą fani

Kim Kardashian w bikini.

Kim Kardashian w bikini, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian w obcisłej sukience.

Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian pokazała brzuch.

Kim Kardashian West pokazała brzuch w krótkiej bluzce, fot.Forum/ Backgrid USA.