Caitylin Jenner (70 l.) jest najlepszym dowodem na to, że w rodzinie Kardashianów nic nie jest niemożliwe. Kiedy Kanye West oświadczył, że chce zostać prezydentem Stanów Zjednocznych, ze wsparciem potencjalnego kandydata pośpieszył były teść, a obecnie była teściowa.

Khloe Kardashian korzysta z usług chirurga Kylie Jenner? Wyglądają tak SAMO

Caitylin Jenner chce być wiceprezydentem

Caitylin Jenner była już porównywana do obecnej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Zwracano uwagę na podobne uczesanie pań oraz na bardzo podobne suknie, w których kobiety zaprezentowały się podczas kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa. Mówiono wtedy, że Melania Trump skopiowała przemowę Michelle Obamy oraz strój Caitylin Jenner.

Ambicje celebrytki sięgają znacznie dalej. Okazuje się, że po ogłoszeniu decyzji o udziale Kanye Westa (43 l.) w wyborach, miała mu wysłać SMS w którym zaproponowała swoją kandydaturę na fotel jego zastępcy. W Stanach Zjednoczonych przyjęło się, że najbliższy współpracownik kandydata podczas kampanii, otrzymuje fotel prezydenta w przypadku wygranej.

Wszystkie siostry Kardashian na jednym zdjęciu – wyglądają jak Spice Girls!

Niestety marzenia o posadzie w Białym Domu ukróciła opieszałość rapera, który zdążył zorganizować sobie sztab i opłacić pracowników, ale zapomniał zarejestrować swojej kandydatury i termin przepadł. Zresztą nawet jeśli udałoby mu się dopełnić wszystkich formalności, to sondaże dawały mu 2-procentowe poparcie, czyli na poziomie wyborczej porażki Roberta Biedronia.

Nie zmienia to jednak faktu, że sezon „Z kamerą u Kardashianów: White House Edition” mógłby być najbardziej dochodowym reality show w historii. No chyba, że Paris Hilton dotrzymałaby obietnicy i wystartowała w wyborach. Miłośniczka różu i tlenionego blondu obiecywała zatrudnić Rihannę na stanowisku wiceprezydenta.

Paris Hilton ogłosiła start w wyborach prezydenckich! Opublikowała przezabawne zdjęcie

Myślicie, że Kanye West spróbuje jeszcze sił w polityce?

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM

Caitlyn Jenner z córkami: Kendall i Kylie.

Caitlyn Jenner z córkami: Kendall i Kylie. Fot.Forum.

Caitlyn Jenner na spotkaniu z córką Kendall.

Caitlyn Jenner na spotkaniu z córką Kendall. fot. Forum