Po 30 dniach bez cukru, intensywnych tygodniach pracy i mobilizacji, Anna Lewandowska w końcu poleciała na urlop.

Ania Lewandowska pokazała córkę na wakacjach. Już dawno jej nie widzieliśmy – a jak urosła!

Teraz trenerka wrzuca na Instagram zdjęcia, od których może zakręcić się w głowie. Reklamując kostiumy kąpielowe marki, której jest ambasadorką, Anna Lewandowska promuje też zdrowy styl życia i swoje biznesy. W końcu to właśnie ona jest najlepszą reklamą wszystkich swoich projektów.

Na IG Lewej są już zdjęcia trenerki w bikini. Na jednym z nich Anna prawie leży na skale eksponując nogi. Na drugim widzimy ją stojącą tyłem. Ale figura!

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą – postawiła na nową metodę koloryzacji

Zaprzyjaźnione z Anną celebrytki pospieszyły z komplementami. Joanna Opozda, Jessica Mercedes, Paulina Sykut Jeżyna, Patrycja Kazadi, Marina Łuczenko-Szczęsna i Beata Sadowska przesyłają emotikony sugerujące, że są zachwycone formą Anny.

Nieziemsko się prezentujesz💫💫💫 Bogini normalnie – pisze Marta Kuligowska.

Trudno się nie zgodzić. Jest ogień!

Wyświetl ten post na Instagramie.

My Sunshine!!☀️ Summer is the best time to recharge our ‘solar batteries’ The most important benefits of staying in the sun result from vitamin D synthesis. Bikini @calzedonia 👙#calzedonia #calzedoniabeachwear #CLZdivingchallange _____________ Słońce Ty moje !☀👙 Lato to najlepszy czas na ładownie „baterii słonecznych”. Po długich miesiącach chłodu starajmy się łapać jak najwiecej naturalnego światła w częstych, ale krótkich dawkach. Najwiecej korzyści z przebywania na słońcu wynika z syntezy witaminy D. Uwielbiam ten czas☀️ Dziś postawiłam na fluo bikini @calzedonia 👙#calzedonia #calzedoniabeachwear #CLZdivingchallange ___________ #annalewandowska #sunshine #sunnybeach

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska poleciała już na wakacje, fot. Kurnikowski/AKPA

Trenerka wypoczywa na Mykonos, fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska, fot. Kurnikowski/AKPA