Hailey Bieber (23 l.) i Justin Bieber (25 l.) należą do osób, które uwielbiają zwierzęta. Małżeństwo wspólnie opiekuje się zarówno kotem jak i psem. Widać, że są totalnie zakochani w swoich pupilach. Hailey często pokazuje na swoich mediach społecznościowych, jak spędza czas ze zwierzętami. Pozwala im nawet spać w swoim łóżku. Tym razem żona Justina podzieliła się wideo, na którym widać, jak rozrabia jej pies.

W KOŃCU! Hailey Bieber komentuje plotki o CIĄŻY

Szczeniak Hailey Bieber i Justina Biebera zniszczył ich choinkę

Hailey i Justin nie doczekali się jeszcze własnych dzieci, co nie oznacza, że para w przyszłości nie planuje powiększyć rodziny. Justin Bieber w urodziny żony zdradził, że chce rozpocząć starania o dziecko. Wygląda na to, że najpierw postanowili sprawdzić, jak poradzą sobie z obowiązkami. Na sam początek postanowili wziąć pod opiekę psa, którego nazwali Oscar. Okazało się, że mały kundelek jest bardzo żywiołowy i energiczny, co udokumentowała sama Hailey na swoim Instagramie. Modelka podzieliła się wideo, na którym pokazała jakim niegrzecznym pieskiem jest Oscar.

Para wydawała się się dobrze bawić, gdy wspólnie dekorowali świąteczne drzewko. Hailey pokazała efekt końcowy na swoim Instagramie. Małżeństwo zamiast bombek zdecydowało się na ozdobienie drzewka kolorowymi ornamentami. Na nagranym wideo możemy zobaczyć, że pies modelki i wokalisty zostawił po sobie ścieżkę zniszczenia. Po całej podłodze, wokół choinki były porozrzucane pogryzione elementy. Justin podarował Hailey szczeniaka tuż przed Bożym Narodzeniem w 2018 roku. Chociaż Oscar nie należy do dużych psów, jest wystarczających rozmiarów by poniszczyć świąteczne drzewko

Pies Hailey Bieber – Oscar to miłośnik choinek:

Hailey Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Hailey Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Współczujecie jej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Justin Bieber prawie ZNISZCZYŁ kreację ślubną Hailey. Ten widok AŻ BOLI

Hailey Bieber przebiła prezent Justina na urodziny! Wykosztowała się (FOTO)

Hailey Bieber dała nam znak, że jest W CIĄŻY? (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.FORUM/Backgrid USA

Hailey Bieber

Fot.FORUM/Backgrid USA