Przez ostatnie kilka dni nie cichną plotki na temat ciąży Hailey Bieber (23 l.). Modelka i Justin Bieber (25 l.) są już po ślubie, a dodatkowo wokalista niedawno sam zapewnił, że planują dzieci. Hailey postanowiła skomentować te doniesienia.

Hailey Bieber świętuje urodziny na siłowni a Justin zdradza, kiedy chce mieć z nią dzieci (FOTO)

Hailey Bieber komentuje plotki o ciąży

Ostatnio w sieci pojawiły się fotki Hailey, na których trzyma się za brzuch. To charakterystyczny gest dla kobiet w ciąży. Fani oczekują dziecka Bieberów po tym, jak zapewnił, że będą je mieć „w następnym sezonie”.

Hailey Bieber dała nam znak, że jest W CIĄŻY? (ZDJĘCIA)

Gwiazda na Instastories skomentowała plotki.

Internet jest zabawny! Nie jestem w ciąży, po prostu kocham jeść – napisała.

To nie pierwszy raz, gdy pojawiają się plotki o ciąży Hailey. Justin Bieber sam podsycił je 1. kwietnia, gdy pokazał zdjęcie żony podczas badania USG. Szybko okazało się jednak, że był to tylko prima-aprilisowy żart.

Hailey Baldwin, żona Justina Biebera jest w ciąży! Justin pokazał zdjęcie z USG (Instagram)

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin

Justin i Hailey wzięli ślub kościelny 30. września 2019 roku. W uroczystości brało udział ponad 150 gości. Wśród zaproszonych osób znalazła się rodzina i przyjaciele, w tym Ed Sheeran, Kendall i Kylie Jenner. Ślub kosztował ponad 5 milionów złotych. Hailey miała na sobie suknię projektu Virgila Abloha z trenem, która odsłaniała ramiona i plecy. Miała ona długie rękawy i szyfonowy welon.

Jak myślicie, kiedy Bieberowie zdecydują się na dzieci?

Hailey Bieber

Hailey Bieber trzyma się za brzuch fot. Forum/Backgrid USA

Hailey Bieber i Justin Bieber fot. Forum/Backgrid

Hailey Bieber

Hailey Bieber Fot.FORUM/X17