Cristiano Ronaldo nienawidzi przetwarzanych napojów tak bardzo, że w poniedziałek podczas konferencji prasowej usunął butelki Coca-Coli ze swojego „kadru”, a jednocześnie powiedział z uśmiechem, „pijcie wodę” (szkoda tylko, że w jednorazowej butelce z plastiku). Stało się tuż przed spotkaniem z mediami przed meczem Portugalii w mistrzostwach UEFA Euro 2020 z Węgrami… a całość została nagrana na wideo.

Cristiano Ronaldo złożył życzenia ukochanej. PRZEPIĘKNE słowa!

Na nagraniu widać, że tuż przed  turą pytań dziennikarzy zauważył położoną przed nim Colę (która jak się można domyślić jest sponsorem Euro 2020) i od razu spojrzał na nich z pogardą. Ale zamiast zostawić je w spokoju, jak bez wątpienia chcieli organizatorzy turnieju, Ronaldo chwycił butelki i usunął je z pola widzenia. Następnie podniósł butelkę wody.

 

Cristiano Ronaldo mówi SZOKUJĄCĄ prawdę o swoim synu

Wojna z niezdrową żywnością

Wcześniej Cristiano Ronaldo mówił w jednym z wywiadów, że nienawidzi kiedy jego syn je frytki i słodkie napoje. Piłkarz jest zafiksowany na punkcie zdrowego odżywiania, ale jak widać słusznie. Jest najlepszym, jeśli nie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. A takiej formy nie zdobywa się jedząc śmieciowe jedzenie, prawda?